Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hajdus

Chętni do pogadania zapraszam

Polecane posty

Gość iwonnnkaaa
POZNAJ http://www.kobiecesztuczki.pl http://forum.kobiecesztuczki.pl Kobiece Sztuczki - Poznaj sposoby na facetów. Są sposoby na facetów. Zmień marzenia w rzeczywistość • twórz dobre relacje w Twoim związku • unikaj potknięć i błędów • uwolnij swoją siłę w pełni Tego możesz się nauczyć ! Więcej na http://www.kobiecesztuczki.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :D widzę że kawka już zaparzona :D dzięki :) Patyczak ciesze się ze sałateczka zdobyła uznanie :D ale czyżby mężowi nie odpowiadała Hajduś macham do Ciebie 🖐️ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja macham🖐️ :D Myszka ,co to? jakąś imprezke sobie kolezanka urzadziła pod twoją nieobecnosc? i stąd te kłopoty? Patyczak palma cudo...ale talent masz ,ja plastycznie jestem do bani myślisz ,ze ksiądz cos sugerował?....a mowilam uwazaj ,bo bociany latają:D Od świtu jestem na nogach,ale pogoda ładna ,to nawet sie fajnie wstawało Dziewczyny jakie ciasta robicie na święta? Koniec przerwy na kawe;) Młego dnia i nie szalejcie za bardzo w przygotowaniach ,bo kto to wszystko potem zje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszkameister
Dziękuję spis, ze tobie się udziela czyjs nastrój w przeciwienstwie do co poniektórych...jak czytam takie odzywki na forach do innych to mi sie niedobrze robi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszkameister
Hajduś, nie urzadziła sobie żadnej imprezki, choc nie dawała znaku życia...pojechałam więc szybko do domu i zastałam w kocich miseczkach...chleb zamiast kociego żarełka, do tego otwarte okno(dla kotków 5 piętro to jednak katastrofa nawet jesli mówi sie, że kot spada na 4 łapy...)a do tego znajoma...przywłaszczyła sobie dwa urzedowe pisma do mnie, na co juz nie wiem czy sie śmiac czy plakać bo jej nic po nich a dla mnie są b. ważne- w dodatku poczta do dzis mi nie ustalila, skąd były.... Tak więc wyobraxnia ludzka nie zna granic a zachowania są nigdy nieprzewidywalne...Teresę znałam od jakichs 10 lat!... Al najażniejsze kiciusie mają sie dobrze- w ostatnim tygodniu zajęła sie nimi żona dozorcy ...na szczęscie u mnie w bloku jeszcze jest ktoś taki..to juz rzadkość...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis u mnie byla pierwsza wiosenna burza taka prawdziwa-blyskawice grzmoty i ulewny deszcz :-) Jakie powietrze swieze Bociany bocianami ale ja nie planuje powiekszenia rodziny w najblizszym czasie:-) jestem za leniwa :-P a po drugie nie mam teraz czasu :-) Lista wypiekow ustalona czyli cos co szybko sie piecze i rownie szybko znika zeby potem nie bylo gadania ze trzeba wyrzucic Mezowi musze zrobic jeszcze galaretki drobiowe 😠 Jutro do pracy a potem wooolne :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszkameister
Galaretki drobiowe powiadasz?... A ja dzis kupiłam produkty na paschę...bardzo ja lubię:) A w Krakowie lato...jakos mi sie to nie uśmiecha...strasznie zmęczona jestem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszkameister
Galaretki drobiowe powiadasz?... A ja dzis kupiłam produkty na paschę...bardzo ja lubię:) A w Krakowie lato...jakos mi sie to nie uśmiecha...strasznie zmęczona jestem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ 🖐️ Oglaszam ze 2h zaczelam urlop:-) Tylko ze jutro znow bede latac jak nakrecona 😠 Ostatnie wysylki,z synem na badanie,prasowania duzo....zawsze powtarzam ze etat pani domu jest najbardziej ciezki;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny🖐️ Patyczak kawka pychota...ja sie po prostu jakoś z niczym nie wyrabiam...gdzies diabli wzieli moją organizacje prac...robie kilka rzeczy na raz ,zadnej nie moge skonczyć,a jeszcze ciągle ktoś przeszkadza Zbuntowałam się i juz lece po najmniejszej linii oporu :D Trzymajcie sie dzewczyny i nie dajcie się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hajduś podaje Ci 🖐️ Mam to samo w kazdym pokoju cos zaczete,odkurzacz w przedpokoju rozwalony,pranie na suszarce natepne w pralce,jakies pudla z zimowymi rzeczami-totalny chaos 😠 W dodatku jutro maz idzie do pracy na 12 h wiec wszystko na mojej glowie ale z drugiej strony dobrze bo nie bedzie balaganil:-P Od rana biore sie za wypieki :-D Sips hop hop Myszka hop hop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszkameister
Wiecie, ja miałam ambitny plan odnowić lamperię w łazience przed świętami...ale co sie odwlecze to nie uciecze...;)a za rok moze będziemy cieszyć się wolnym dniem w Wielki Piątek?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*******@--@--@ ******@------------@ ****@-----------------@ ***@--------------------@ **@-----------------------@­ **@-(\(\-----------/)/)--@­ **@-(=':')-------(':'=)----@ **@(..(")(")..(")(")..)----@ ***@---------------------@ *****@----------------@ ********@--@--@ Żeby śmiały się pisanki, uśmiechały się baranki, mokry śmigus zraszał skronie, dużo szczęścia sypał w dłonie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
___________$$___$$$$$$ __________$$__$$_____$ _________$__ $$______$$ ________$__$$_______$$_$$$$$$ _______$$_$$_______$$$_______$$ ____ $$$___$______$$____________$$ ___$$___________$_______________$$ __$____________$$________________$$ _$$____________$$_________________$$ _$_____$______$$$__________________$ _$___$$$$_____$$_______$$$$$$______$ _$____$_____$$$______$$____________$$ _$$_______$$$$_______$_____________$$ __$$$$$$$$$$$________$_____________$$ ______$$__$$________$$_____________$$ ______$$_$$$$______$$_$___________$_$$ ___________$_____$$$$_$_________$$__$$ ___________$$$$$$$_____________$$$$$ Z świątecznego korzystam zwyczaju, By przesłać życzeń tyle, ile kwiecia w maju I życzyć ci naprawdę z całą serdecznością By święta napełniły ci duszę radością Czegóż jeszcze Wam życzę? Zdrowia i dostatku! Szóstki w Totka, a także ogromnego spadku! Siedmiomilowych butów i czapki niewidki, Spełniającej życzenia małej złotej rybki Kury ze złotym jajem, Lampy Aladyna, Sezamu Ali Baby i szczodrego dżina, Niebieskich koralików, zwierciadeł magicznych, Dywanów latających i talentów licznych. Samych miłych perspektyw, uwag błyskotliwych, Wielu ludzi przyjaznych, niewielu życzliwych. Masy sukcesów małych, wielkich, gigantycznych, Poklasku i uznania i awansów licznych. Mieszkania w Nowym Jorku, willi w Kopenhadze, Przytulnej garsoniery gdzieś tam w Czeskiej Pradze, Rezydencji we Włoszech, w Alpach małej chatki, A w południowych Indiach plantacji herbatki. Super rancho w Meksyku, pałacu w Pekinie I innego schronienia w wybranej krainie. Rejsu dookoła świata, gdzieś w nieznane wypraw, Ekscytujących doznań, smaku nowych przypraw. Może nagrody Nobla w jakiejś kategorii, I życia w stanie choćby lekkiej euforii. Do tego wiele zdrowia, kondycji, miłości, Dużo radości z życia i wiecznej młodości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszkameister
Alez macie pomysły na zyczenia, dziewczyny:) A ja nawet wczoraj nie patrzyłam na netu- strasznie rozbolał mnie łeb...jakby halny wiał czy co?...w dodatku wracalam wtedy ze schroniska dla zwierząt (to w Krakowie dość długa wyprawa), gdzie doglądam pewnego kocurka... A teraz gapie sie w TV ale o dziwo jakoś nie widze nic ciekawego...poza "Zwierzęta, ludzie i doktorzy" co jest super ale leci na " Pulsie" w każdą niedziele... Pogoda niesttey u mnie za bardzo nie nastraja do spacerow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Myszko podziwiam Cię :) musisz bardzo kochać te wszystkie kotki,szkoda ze jest tak mało ludzi którzy potrafią tak po prostu bezinteresownie jak Ty zając się potrzebującym opieki kocurkiem :D u mnie tez dziś chłodny dzień,możne jutro będzie cieplej 🌼 pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dychacie jeszcze? Czy juz sie toczycie jak wielkanocne pisanki :-P ;-) Ja dzis spedzilam dzien u mojej babci-jak zwykle milo,radosnie z humorem.Moja babcia to dusza towarzystwa,przebywanie z Nia sprawia mi wiele radosci,przy Niej zapomina sie o troskach:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszkameister
A ja byłam w domu z moimi kiciuśkami i przyszła do mnie kolezanka...Miło było, tylko żarcie juz mi chyba w biodra weszło;( zwłaszcza pascha, którą zrobilam i którą bardzo lubię ale jak zapewne wiecie jest cholernie tłusta... a tu jeszcze jeden dzień...;( chociaz w tym roku leci mi wyjatkowo szybko... A teraz patrzę sobie na telewizyjne "Ranczo" ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pobudka,pobudka,pobudka......kawunia na stole > > > Uff prawie wszystko zostalo zjedzone-czyli nic sie nie zmarnowalo:-)-czyli Pani Intendentka dobrze obliczyla;-) Dzis praca ale wpadlam na pomysl aby isc rano wiec cale popoludnie wykorzystam na prace w ogrodzie w koncu dom mam posprzatany na blysk;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszkameister
A u mnie juz nabałaganione;(..jak to z kiciuśkami bywa... Ja tez dzis jako ten ranny ptaszek - nazbierało mi się zaległości w urzędowej korespondencji które musze teraz szybciutko nadrobić..trzymajcie kciuki by poszlo sprawnie i oczywiście z dobrym skutkiem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoneczko dzisiaj piekne....ze tez tak nie mogło być wczoraj Szkoda ,ze koniec świąt...ale ja zawsze żałuje...tak miło było, nie chce sie wracać to stalego rytmu...więc nie wracam:D jeszcze dziś laba:) Miłego dnia dziewczyny🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ świętowanie zakończone od rana uwijam się w ogrodzie :) skosiłam trawkę ależ teraz pięknie wygląda no i ten zapach :D ... pozdrawiam wszystkich po świątecznie 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszkameister
No proszę- czlowiek się z urzędasami użera a można trawkę kosić;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :D zostawiam pyszną kawkę :D życzę wszystkim miłego dnia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Dziewczyny nic mi sie nie chce 😭 Jeszcze jakies chorobsko mnie zbiera :-( w pracy mam cholernie zimno juz nie grzeja 😠 Rano nie chce mi sie wstac ..... Jedyne pocieszenie to ze jutro jade wybierac miejsce na wczasy:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hajdus
Patyczak...nie daj się!! to nie czas na chorowanie Zaraz....jedziesz zwiedzać kurorty?czy wizyta w biurze podróży? no to czekamy na relacje :) Pogoda wspaniała...ogród własciwie doprowadzony do ładu dzisiaj słonecznie ...tylko strasznie wieje od tych prac w ogrodzie zdazyłam się juz opalić:D uwielbiam wiosne:) Słonecznego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×