Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hajdus

Chętni do pogadania zapraszam

Polecane posty

🖐️ 🖐️ 🖐️ śneg topnieje jest nadzieja że choinka nie bedzie potrzebna na Wielkanoc :D Hajduś już nie mogę doczekac sie tego mojego M :D Patyczak Ty jesteś pewna że ten krab nie zrobi Ci żadnej krzywdy ???? bo jak by co to ja mam przepis na pysznego kraba :) a tak poważnie to może jak z niego taki Pudzian to jakąś dietkę mu trzeba wymyślec albo panią krabową będzie miał zajęcie to nie będzie uciekał :o miłego dnia :D :D :D 🌼 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Jesli za oknem taka marna to niech tu bedzie pierwsza klasa-wiosna oczywiscie. Sips ten krab taki marny jesli chodzi o mieski ze szkoda glowe sobie zawracac.Zupka bylaby kiepska.Zreszta co to za zwierzatko-pupilek.Nie poglaszczesz, nie pogadasz,sztuczki nie nauczysz kiepsko sobie wybrali. Hajdus hop hop....... Dzis w pracy zabieram sie za robienie palmy wielkanocnej dla syna.Oczywiscie konkurs jest.Jak mi sie uda podesle Wam foty czym zajmuje sie w poracy:-D Dziewczyny z czego sie robi u Was palmy o ile sie robi;-) zostawiam kawunie > > >

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Patyczak dzięki za kawunie 😘 u nas robi się palmy wielkanocne,są konkursy na najładniejszą,ja nigdy nie biorę w nich udziału bo po prostu nie umiem zrobić takiej pięknej palmy :o najczęściej robi się je z gałązek wierzby,malin i porzeczek wplata się również bukszpan, barwinek, borówkę, cis, widłak, jedlinę, bibułkowe barwne kwiaty i wstążki. Czub drzewka pozostawia się zielony. Patyczak podeślij nam koniecznie fotki :D Hajduś pozdrawiam 😘 życzę miłego dnia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć🖐️ Troche jakby cieplej dzisiaj,a moze sobie po prostu wmawiam:) Nie pamiętam zebym robiła kiedyś palme...ale do tego chyba wszystko sie nada...kolorowa bibula na pewno :) a tworczość własną koniecznie musisz uwiecznić ;) i zeby nie było watpliwosci dziewczyny ...wiosna juz jest!! w radiowych wiadomościach podali ,ze przyleciały bociany!! i podobno wiecej ich niz w zeszlym roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ 🌻 🖐️ 🌻 no nie hajduś czyzby szykowal sie nam wzrost demograficzny skoro tych bocianow wiecej;-) nie wiem jak budzet to wytrzymie-czy czasami becikowe nie doprowadzi do wiekszego kryzysu:-D Wczoraj nie mialam czasu aby pstryknac ale dzis nadrobie zaleglosci;-) Trzymajcie sie cieplutko jak dobije sie do kompa to klikne z pracy-teraz to graniczy z cudem bo mam jeden komputer i musialam zrobic grafik :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :D Patyczak chyba te bociany za wiele nie wskórają,zbyt ciężkie czasy,kryzys nie pozwoli na wzrost demograficzny Hajduś :D ja u siebie wiosny nie widzę :( dziś jest pochmurno i pewnie zaraz lunie deszcz,a ktoś gdzieś powiedział że od piątku ma być ładnie chyba przestane oglądać prognozy pogody pozdrawiam i życzę mimo wszystko słoneczka jeśli nie na dworze to choć w sercu 😍 miłego dnia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny🖐️ Pochmurno i co chwile cos sobie kropi Z prognozami jest tak...ze wszystko zalezy gdzie kto oglądał:D na kazdym programie co innego mowią...a aura i tak swoje robi ale zdecydowanie jest o pare stopni cieplej :) Patyczak jak prace nad palmą? Ty sie uwijaj zebyś na palmowa niedziele zdazyła ;) Miłego dnia dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny poslalam Wam na @ zdjecia palmy ale nie tej aktualnej bo oczywiscie zapomnialam aparatu do parcy ale nic sie nie martwcie nie uciekniecie przed tym;-) teraz lece ogarnac dom :-)odezwe sie pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ 🖐️ 🖐️ A co to za wagary sobie urzadzacie,juz mi sie podpisywac na liscie:-) Nie musicie teraz bo jest jeszcze wczesnie,pewno smacznie sobie spicie. Ja od pol godziny na nozkach:-( syn mi sie rozchorowal.Po raz kolejny gardlo 😠 dobrze ze maja rekolekcje i nie bedzie zaleglosci w szkole.Martwie sie troche bo to kolejny raz w ostatnim czasie.A tak poza tym badamy sie pod katem lambli i pasozytow.Ma jakies kiepskie wyniki i klopoty ze skora i wlasnie moga to byc pasozyty albo alergia.A wiec szukamy... Zostawiam > > >

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Patyczak jesteś kochana nawet w sobotę czeka na nas pyszna kawusia :D fotek jeszcze nie oglądałam ale zaraz myknę na pocztę bo jestem bardzo ciekawa :D przykro mi z powodu choroby synka u nas bardzo dużo dzieci choruje na gardło maja przy tym bardzo wysoka temperaturę którą bardzo trudno zbić,życzę dużo zdrówka i pomyślnych wyników trzymam kciuki będzie dobrze :D sips + lista obecności podpisana :D miłego dnia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patyczak palma po prostu przepiękna,u nas zdobyła by na pewno pierwsze miejsce pozostaje mi tylko pogratulować talentu brawo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny🖐️ Patyczak palma piekna...ja jestem pod wrazeniem...:) Przykro ,ze synek chory...ile on ma lat? czasem na poczatku wieku dojrzewania dzieci własnie zaczynają chorować...jakoś organizm się osłabia...hormony szaleją i nim sie wszystko w miare ustabilizuje...lapią infekcje za infekcją.... ale ,ze zabraliscie sie za robienie badań,to bardzo dobrze głowa do gory...bedzie wszystko ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oglaszam przerwe-odlozcie miotly,mopy i sciery nie musicie tak szalec-chociaz ja tez dzis lapalam co popadlo i wszystko tak po lepkach zrobilam:-P Hajduś syn ma dopiero 8 lat wiec burza hormonalna przed nami.Skupimy sie na tych badaniach a jak bedzie ok to pojdziemy w strone alergii.W koncu jakas przyczyna musi byc.Zapisalam sie tez do dermatologa. Cos czuje ze mnie czeka wiosenny maraton po specjalistach.Coz takie zycie... Wybieram sie tez do szkoly na rozmowe z Pania bo koledzy mu znow dokuczaja-smieja sie z niego ze za duzo wie-co za czasy i co za dzieci 😡 😠 Wertuje teraz strony z przepisami w poszukiwaniu jakiejs salatki.Zawsze robie moja ulubiona cebulowa ale ile mozna.Dostalam od znajomej ciekawy i przede wszystkim szybki przepis na ciasto wiec ta kwestie mam z glowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ 🖐️ 🖐️ dziś piękny wiosenny dzionek wiec pewnie większość dnia spędzę na świeżym powietrzu :D Patyczak wiesz co ja nie rozumie czemu te dzieciaki są akie okrutne ciekawe czy jak maja problemy z lekcjami to tez są takie nie miłe w stosunku do Twojego syna....czy ściągają bez mrugniecia okiem .... jesli chodzi o przepis na sałatke to może to Cie zainteresuje :D składniki: 1 słoik fasolki szparagowej 5 jaj 3 jabłka 3 małe cebulki 1 puszka fasoli czerwonej 1 puszka kukurydzy 30 dag sera żółtego majonez, ketchup przyprawy: tylko papryka słodka Z podanych składników wychodzą 2 duże salaterki najlepiej przezroczyste i układamy w nich warstwowo następujące składniki : 1 warstwa: odsączona fasolka szparagowa 2 warstwa: pokrojone w kostkę jajka 3 warstwa: majonez(tyle aby pokryc jajka) 4 warstwa: pokrojone w drobną kostke jabłka 5 warstwa: ketchup 6 warstwa: odsączona z zalewy fasolka czerwona 7 warstwa: pokrojona w drobną kostkę cebula 8 warstwa: majonez 9 warstwa: kukurydza 10 warstwa: majonez(tyle żeby pokryc kukurydzę) 11 warstwa: starty na drobnych oczkach ser żółty na koniec należy posypać słodką papryką (dekoracja) Składniki nie przyprawiamy żadnymi przyprawami. Składniki są tak dobrane,że nie ma takiej potrzeby .Nie solimy i nie pieprzymy. Przygotowujemy ja kilka godzin przed podaniem-wtedy jest najlepsza..Jesli musimy wykonać ja dnp. dzień wczesniej najlepiej przykryć woreczkiem foliowym przed włożeniem do lodówki, aby ser nie obsechł. Hajdus pozdrawiam 🖐️ życzę wszystkim miłego dnia :D 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myslalam ze sie spoznie ale widze ze jestem pierwsza. Sips pewno poszla ogladac mlodego przystojnego ksiedza;-) Hajdus padla po wczorajszych szalenstwach i dzis nie ma sily wstac z lozka. U mnie wczoraj strasznie wialo ale bylo cieplo wiec ja madra suszarke z praniem na balkon niech sie suszy.Latalo to pranie po balkonie a dzis patrze przez okno jakies skarpety wisza na plocie:-D Dobrze ze na moim plocie a nie sasiada;-) Lece rosolek postawic a makaron oczywiscie z "Biedronki" :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Okropną noc miałam...zupełnie jakbym pierwszy raz spala we własnym łozku...niewygodnie ,jakoś goraco to znowu zimno...wierciłam sie do rana...wstałam jakaś powyginana,juz druga kawe pije i rozruszac sie nie moge :O Patyczak ja Ci nie zazdroszcze tej wizyty w szkole....przy takich rozmowach człowiek sie zazwyczaj denerwuje,a one niewiele zmieniają...zalezy jeszcze jaka nauczycielka i jak do sprawy podchodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sips...zapisalam sobie Twoj przepis:) sprobuje tez zrobic przy okazji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sips dzieki za pzrepis to cos dla mnie bo wychodzi na to ze krojenia nie mam duzo:-D W ramach rewanzu salatak z cebuli jedna z moich ulubionych. 1 szkl wody 1/2 szkl cukru 1/4 szkl octu 0,5 kg cebuli Cebule pokroic w kostke i ugotowac do sredniej miekkosci w podanej zalewie.Odcedzic,ostudzic. Dodac ugotowana marchew,kiszone ogorki lub konserwowe,jaja,jablka-wszystko wg upodoban.Dodac majonez. Hajduś wiem ze rozmowa nie bedzie przyjemna i staram sie to odciagac.Tlumacze tez synowi aby sie nie przejmowal ale wiadomo ze dziecku bardziej zalezy na kolegach. Popijam herbatke-czarna o nazwie \"Chopin\" kupilam w herbaciarni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patyczak ,to tylko patrzeć jak nam tu grać zaczniesz:D Ile byś dziecku nie tłumaczyła i tak bedzie się tym gryzł...jest dokladnie tak jak mowisz...bedzie mu zalezało na kolegach i na ich akceptacji i to zupełnie naturalne...sprobuj pogadac z nauczycielką,ale zapytaj jak ma zamiar rozwiazać problem...bo zdarza sie ,ze poruszają temat na godz wychowawczej przy całej klasie w efekcie czego dolewaja oliwy do ognia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grac to tylko chyba na nerwach w tym podobno jestem najlepsza:-P tak twierdzi moj maz ale wiadomo on nie jest obiektywny;-) Hajdus masz racje musze pzremyslec sprawe mam czas do przyszlego tyg bo w tym do szkoly nie pojdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
> > > Innej opcji nie mam jak tylko kawa,pada pada pada nic tylko spac. Dzis chyba wezme urlop bo musze isc z synem do lekarza a i pracy mam sporo.Tylko pytanie czy dostane ten urlop:-) Odeze sie jeszcze miedzy malowanie a pakowaniem:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ 🖐️ 🖐️ witam w ten poniedziałkowy poranek no u mnie jeszcze nie pada ale chyba nie wiele brakuje aby lunęło :( Patyczak 😘 🌼 Hajduś 😘 🌼 pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A coz to za strajk 😠 🖐️ macham do Was mam przerwe na jablko i herbate:-) Jak czlowiek ma urlop to nic wiecej nie zrobi-smece sie po domu z mysla mam czas w koncu mam urlo:-) Ale za to jutro bede zageszczac ruchy:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ taka piękna pogoda ze nie chce się siedzieć przy kompie :D ja dziś od rana zaprzyjaźniłam sie ze szpadlem grabeczkami i nasionami trawy,trochę się napracowałam ale mam nadzieje ze za parę tygodni będzie piękny widok w ogrodzie :D teraz to właściwie powinnam pomodlić sie o taki wiosenny deszczyk żeby mi trawka szybko urosła :D a z drugiej strony codziennie wypompowuje wodę z piwnicy wiec lepiej żeby nie padało :( ja to mam dylemat chyba zdam sie na los :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Sips zaczynam się zastanawiac na jakiej ty mieszkasz planecie :D u mnie 7 stopni...pochmurno i temperatura spada,paskudnie jest:O Dodatkowo wszyscy zaczynają mi kichac,kasłać i miec mętny wzrok...zapowiada się na szpital w domu wrrrrr Patyczak jak sie synek czuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hajduś wyjelas mi to z ust-sips musi mieszkac na innej planecie bo u mnie tez pada 😠 ale zyje nadzieja bo w weekend ma byc bardzo cieplo. Syn juz lepiej temperatury brak zostal tylko kaszel ale on moze utrzymywac sie 2 tyg wiec pojedziemy na syropkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :D moje kochane koleżanki moja planeta to Kujawy właśnie :D słonko świeci tu od rana,ptaszęta śpiewaj jest pięknie co prawda rano mieliśmy przymrozek ale reszta dnia zapowiada się iście wiosennie :D :D :D nie znaczy to jednak że nie chorujemy u dziewczynek w klasie już 6 dzieci nie chodzi do szkoły zaczyna się od bólu gardła a potem to już kaszel wysoka temperatura i kilka dni leżenia w łóżku :( przychodnia pęka w szwach :( moja Gosia wczoraj trochę źle się czuła ale dałam jej na noc gripex i jej przeszło (mam nadzieje) pozdrawiam i życzę dużo słoneczka 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macham 🖐️ Firany juz mi sie susza wiec lece myc okna bo dostalam powera i trzeba to wykorzystac:-D Odezwe sie pozniej:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wykonane 200% normy:-D Firany wisza,widze swiat przez okno :-P koniec prac na dzis:-D Kto rano wstaje ten ma 3/4 dnia moze leniuchowac:-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sips hop hop Czyzby cos z dziewczynami?Mam nadzieje ze odgonilas wirusy. Hajdus kochana co z Toba ❤️.Wszystko gra i buczy,bo cos milczaca jestes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×