Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hajdus

Chętni do pogadania zapraszam

Polecane posty

idę teraz z moim mężem wypić po lampce winka, mały cały dzień na rowerze, starszy woli już dziewczyny...i zostaliśmy sami w domku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bena ...taka kolej losu...i tak chyba musi byc....a jak trzeba to jestem w stanie razem z dzieckiem pochlipac..;)....ja bym nie miała nic przeciwko temu ,zeby jeszcze troche z tymi miłosciami poczekał....ale widocznie nie moze...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hajduś...ja to samo, wolałabym żeby jednak zajął się tylko szkołą i nauką ale co zrobić...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no teraz nawet nie wystartuje z pogadanką ,ze ma czas i zeby sie do nauki przyłożył.....bo jak zbity pies wygląda ....a poza tym są wakacje.....moje dziecko do ostatniego dnia wakacji o nauce nie chce słyszec....zastanawiam sie ...gdzie te wszystkie dzieci ,które lubia szkole....ciągle o takich słysze ,ale jakoś zadnego nie znam...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asanka
Wróciliśmy od siostry, jest w sanatorium, trochę jej się nudzi, bo rzadko wychodzą na spacery a sama nie może i nie ma za bardzo co tam robić. Na szczęście jest trochę ludzi w jej wieku więc jakoś to znosi. teraz musze trochę posprzątać i zrobić sałatkę, bo obiecałam mężowi :) zajrzę później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja miałam odwiedziny mojej mamy .....przyniosła pyszny biszkopt z wisniami własnej roboty.....i moje postanowienie ....lekkiej diety....diabli wzieli......ale jak tu nie jesc jak mamusiea zrobiła i przyniosła....:)Asanka dzis nie dam juz rady ....ale schowaj mi troche do lodoki, na jutro tej sałatki.;).....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwionka
Witam już jestem ,dopiero z pracy wróciłam fajną pogawędkę sobie urządziłyście w ciągu dnia szkoda że mnie nie było. hajduś super muzyka ,taka romantyczna ach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwionka
hajduś biszkopt z wiśniami chyba do ciebie wpadnę na mały kawałeczek mniam mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwionka
nienormowany czas pracy , a tak wogole jedna z moich dziewczyn jest w ciąży i się żle czuła więc puściłam ja do domu a ktoś zostac musial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to trudna rada.....mus to mus,ale dobrze ,ze juz jesteś:) a biszkoptu troche zostawiłam ....nie jestem taka zeby wszystko samej zjesc:).....jezeli jeszcze ktos ma ochote to bardzo prosze....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwionka
hajduś słodkości to moja słabość nie mogę sie bez nich obejśc,codziennie muszę zjesc chociaz malutkiego batonika. zajżę póżniej bo własnie córcia dzwoni,a jest u babci na wakacjach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asanka
Już jestem , saładka zrobiona, posprzątane, popijam sobie herbatkę i czytam co napisałyście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asanka ...a gdzie Kuunia?juz wyjechała?....i nic nie powiedziała?....chyba nie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oglądałam własnie na animal planet program o małpach....to taka seria kilkunastu odcinkow.....i chyba sie w tych małpkach zakochałam...:)jezeli odbieracie ten kanał, to polecam:) są fantastyczne:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asanka
zostawiłam :) zapraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuunia
🖐️ witam moje kochane!Anni-a - życzę zdrówka,leż w łóżeczku i kuruj się!Hajduś - jeszcze nie wyjechałam :) dopiero 22 sierpnia,a 31 wracamy :).Dzisiaj u mnie taka ładna pogoda,że cały dzień na powietrzu i dlatego nie pisałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hajduś własnie sobie włączyłam muzyczkę którą przesłałaś....super, wogóle Garfunkel jest świetny dla stworzenia romantycznego nastroju!!!:D asanka...ja też poproszę o sałatkę:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuunia🖐️..a juz sie bałam ,ze pojechałas...:) u mnie tez byo nawet ładnie ,tylko wiaterek ziny,a teraz jest chłodno....byłam własnie posiedziec chwile w ogrodzie i uciekłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asanka
Bardzo proszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bena ...a ja myslałam ,ze dalej z męzem imprezujesz to Ci nie chciałam głowy zawracać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie skończyliśmy imprezkę bo z małym czytamy Anaruka, żeby zdążyć z lekturkami, a mąż sobie wybrał tv zamiast mnie:O:O:O:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asanka pysznosci narobila.... jest sałatka ,to ja ide herbatke zrobić ....Komu z cytrynką?..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asanka
ja poproszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×