Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hajdus

Chętni do pogadania zapraszam

Polecane posty

Kunia nas opuszcza ,mnie też nie będzie z trzy dni, wolne mam do lasu z męzusiem jadę ,oj będzie się działo hi hi ;)ale to dopiero w czwartek do czwartku regularnie będę zaglądać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwionka ...matko kochana ...Ty tam na kleszcze uwazaj!!!!!gdzie do lasu jedziesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwionka ...smacznego:)......z mężem do lasu.....i co oni tam bedą robic;)....jak tu sie nie martwić...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem świeżo po przesłuchanej płycie \"Sygnowano Fabryka Trzciny\" piję sobie winko i zastanawiam się nad lekturą nad dzisiejszą noc. Moje dzieciaki uwielbiam i pał nie stawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
opuncja ....to bardzo dobrze ,ze fajna Pani z Ciebie.:)...masz moze linka z muzyką ,ktorej słuchasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewczyny!!!! witaj nowa Opuncja...tak jak Hajduś pisała mamy synów w wieku licealnym także nie ma lekko...ja też z grona pedagogicznego , więc tym bardziej mi milo!!! dzisiaj dość miły dzień wolny oczywiście(biedna Sylwionka) i pogodny na szczęście!!:D atmosfera rodzinna i jakoś przeleciało!!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bena...🖐️...pogoda chyba w całej Polsce była piękna,ale wieczory juz chlodne ....niestety.Szkoda ,bo bardzo lubie sobie wieczorem w ogrodzie posiedziec,ale nie w skarpetach i polarze...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze dziewczyny ,ze zajęte dzis jestescie ....więc opuszczam topik i ide na film....:)....cos mrocznego i do strachu moj mąz pozyczył ,to ide sie troche pobac;).......Anni-a .....Tobie mowie ...dzien dobry ,bo niedługo chyba wstaniesz...:)....jak sie czujesz?.....oby lepiej.....dosc chorowania!!!!!!!!!!! ciekawe jakie plany masz na dzisiejszy dzień...:).....miłego wieczoru zycze ,a wszystkim śpioszkom dobrej nocy i słodkich snów...:)...🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asanka
Ja już wykąpana, jeszcze muszę tylko włosy podsuszyć, żeby rano nie mieć problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asanka
Witam i stawiam kawę :) Mam dzis ważna sprawę i spieszę się . Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kobietki To teraz musze sie pilnowac co by ortografnie było i po polskiemu ;)) a ja tez mam podyplomówke z pedagogiki z psychologia , ale zapewne z zupełni innych powodów to zrobiłam czyli podsumowujac ile jest nie-pedagogów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, u mnie juz po 16, ale i tak Wam krzycze: Dzien Dobry... i znowu mnie pysznosci ominely - jak zawsze, tylko moge sobie poczytac i oblizywac slinka PYZY byly :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Hajdus - czy mam tu kogos? Facet jest - ale co mi czasem po facecie ;) Mam kumpelki: Szwedka, Szwajcarka, Wloszka i Amerykanke, ale wiecie, nie zawsze wszystkie swoje mysli mozna przekazac w innym jezyku, do tego, kazdy kraj ma swoje prawa, czyli inaczej sie podchodzi do zycia. Dlatego pojawilam sie tutaj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a roznica czasowa daje sie we znaki, kiedy Polska zaczyna siadac do kompa, miec troche wolnego - ja spie i tylko moge snic np o Pyzach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anni-a.........nie martw sie pyzami...:)jeszcze nie raz będą..:D.....wczoraj wieczorem o Tobie myślałam...:)...własnie byłam ciekawa czy maszz tam babskie towarzystwo.....facet -facetem,ale przydaje sie czasem inna kobieta na takie typowe babskie ploty...:)......Asanka ...dzieki za kawe....no prosze na Asanke zawsze rano można liczyc...;)kawusia zaparzona ,to do tej kawki ja stawiam rogaliki...:)...Babeczka ...jak brzuch?....slonecznego dnia zycze i narazie uciekam ,ale potem będe......za siebie i za Kuunie...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asanka
Chętnie się napiję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!!! Ja od rana zakupy, zakupy i....:) aż coś mnie gardło rozbolało a jutro wyjazd:D muszę się szybko pokurować, i zwalczyć wszystkie zarazki:D Miłego wieczoru dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asanka 🖐️....Bena🖐️.........Asanka jak tam sprawy,załatwiłas pomyslnie?....już Ci kawke nalewam......Bena to szybciutko cos do ssania:).....gdybym Cie juz dzisiaj nie złapała.....to szerokiej drogi,udanego wypoczynku......i licze ,ze po powrocie sie odezwiesz.....i wszystko nam opowiesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asanka
Sprawy niestety nie załatwione pomyślnie, trochę kłopotów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asanka
Bena udanego wypoczynku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj ...to przykro mi bardzo...:(...ale trzymam kciuki zeby było dobrze.....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×