Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aknenorka

Krecilyscie kiedys z kolega swojego brata?

Polecane posty

Gość aknenorka

Ja sie tak zastanawiam czy to ma jakis sens jestem na pierwszym roku studiow on na czwartym bardzo mi sie podoba ale ja jestem dosc niesmiala i nie wiem jak dac mu do zrozumienia ze mi sie podoba bo napewno nie podejde do niego i nie powiem sluchaj podobasz mi sie ble ble ble... czesto przesiaduje w naszym domu ale ja staram sie nie pokazywac mu na oczy bo nie wiem co powiedziec jak sie zachowac bo pewnie wygladaloby to sztucznie.Moj problem jest ciezki bo wiem ze samym ukrywaniem i siedzeniem cicho nic nie zdzialam dlatego prosze o pomoc was dziewczyny ktore jestescie moze lepsze w podrywaniu, flirtowaniu z facetem ja naprawde nie umiem sobie sama poradzic z tym problemem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubliniankaa_
hej ja kreciłam z kolegą mojego brata,a teraz jesteśmy narzeczeństwem:D. Na początku były to spotkania w gronie znajomych, potem wychodziliśmy na piwko do baru i jakoś się zaczęło. Życzę powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak tylko ty tak myślisz
tak flircik był nic wiecej - nie ma wiekszego daru od rodziców jak starsi bracia - w miare przystojni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm ja osobiście z kolegą mojego brata nie kręciłem nigdy i raczej mi się to nie zdarzy, ale na przykład moja mama kręciła kiedyś z kolegą swojego brata a od trzydziestu paru lat swoim mężem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×