Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Fatzet

Czy to prawda, że w obecnych czasach...?

Polecane posty

Gość Fatzet

Jak facet sobie nie znajdzie dziewczyny w szkole albo na studiach to w pracy nie ma co próbować podrywać kobiet, bo zaraz zostanie oskarżony o molestowanie seksualne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepiej od razu w gimnazjum trzeba lapac dziewczynki, bo inaczej bedzie juz za pozno :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fatzet
Co olivia, smieszy ci to tak? Czy nie ma sie co obawiac i mozna podrywac dziewczyny w pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gimnazjalista
Ginnazjalistki też już się łapią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fatzet
to moze wyjade do francji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"w pracy nie ma co próbować podrywać kobiet, bo zaraz zostanie oskarżony o molestowanie seksualne?\" zatrudnij sie do agencji towarzyskiej, moze tam nie bedzie to uznawane za molestowanie, bedziesz mial dwa w jednym, prace i dziewczyne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no masz racje, milosc francuska jest piekna :D hehe A na serio - akurat we Francji bylam dwukrotnie, jestem zauroczona Lazurowym Wybrzezem, ale jako narod kocham hiszpanow, sa niezwykle serdeczni, usmiechnieci i mili :) Mozesz polecic dobre winko do kolacji , ktora nie bedzie we dwoje ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łączę tematy
Czy to prawda, że w obecnych czasach...? 15:50 Fatzet Jak facet sobie nie znajdzie dziewczyny w szkole albo na studiach to w pracy nie ma co próbować podrywać kobiet, bo zaraz zostanie oskarżony o molestowanie seksualne? 15:52 111111111111111111 czasem tak bywa - to zalezy jak to robi 15:52 panna.. przed chcwila oglądałam program,w którym stwierdzono, że facet w pracy nie może powiedezieć nic o biuście bo to jest molestowanie. Nie ma na to reguły,w pracy też mozna znaleźć partnera 15:53 Fatzet Ja właśnie też oglądałem ten sam program w telewizji i to mnie zainspirowało a w zasadzie to wyzwoliło we mnie taką chęć robienia na przekór 15:54 nie rób na przekór bo możesz ozstać oskarżony 15:56 Fatzet Jak narazei nie pracuję poza tym wiadomo, że nie wkładałbym żadnej dziewczynie ręki pod spudnicę ale ciekaw jestem czy mozna tak normanie zaczepiać, rozmawiać w celu nawiazania blizszej znajomosci 16:00 panna.. jesli dziewczyna nie ma nic przeciwko temu,i nie jestes jej przełożonym 16:01 Fatzet pewnie jak bede pracowal to nie bede niczyim przelozonym a poza tym nie bede mial czasu na zadne podrywanie, z tego co wiem, to w przeciwienstwei do szkoly czy studiow, w pracy nie ma czasu nawet zeby sie herbaty napic, ba zeby wyjsc do kibla, czyli w sumie niepotrzebnuie sie martwie 16:01 Fatzet pytam, bo chyba pracował nie będe,jestem na zasiłku i skończyłem 3 klasy podstawufki 16:03 Fatzet zaliczylem 3 lata studiów dziennych na panstwowej uczelni ale nie jestem bardzo przebojowy 16:05 Fatzet i jestem znanym w miescie wynalazcą-wczoraj np.wynalazłem na strychu u sąsiada rower 16:07 to wszystko zależy od charakteru pracy,w jednej amsz kontakt z ludzmi w innej jestes odosobniony 16:07 to ja to ja to ja oj nigdy nie jesteś w pracy tak zajety by nie miec czasu na podryw Po za tym moim zdaniem to własnie w pracy mamy najczęstrze sytuacje do poznani partnera czy partnerki gdyz spedzamy tam najwięcej czasu . Molestowanie w pracy nic przyjemnego - powiem z autopsji . 16:16 zainspirowany rozmową Będąc w pracy mam zasadę, że: 'w pracy się pracuje' , więc koleżankom z pracy mówię dzień dobry na powitanie lub cześć , drzwi otwieram kobietom ale nie chcę robić nic, czego mógłbym żałować , z resztą z moich obserwacji wynika, że kobiety w pracy wcale nie są zainteresowane aby flirtować , może właśnie dlatego dużo jest kobiet samotnych ale na własne życzenie. Faceci obawiają się oskarżeń o molestowanie w pracy i ja również.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łączę tematy
Czy to prawda, że w obecnych czasach...? 15:47 Fatzet Jak facet sobie nie znajdzie dziewczyny w szkole albo na studiach to w pracy nie ma co próbować podrywać kobiet, bo zaraz zostanie oskarżony o molestowanie seksualne? 15:52 Fatzet Bo tak słyszałem i teraz dla bezpieczeństwa podrywam tylko panów 15:56 moje też skasowane prawda,no chyba,że starą pannę zmolestuje,to wtedy do pierdla nie trafi 15:58 Fatzet Ale czy zwykłe słowne podrywanie jest molestowaniem? Albo wzięcie za rękę, objecie za ramiona? 16:04 Fatzet Albo przyjazne poklepanie w tyłeczek? Albo pokazanie narządu i figlarne zapytanie "chcesz się pobawić maleńka"? Czy to już jest uznawane za molestowanie? 16:05 Fatzet to kobieta sie tak pode mnie podszywa? na tym forum albo sa niesamowite kobiety albo ja wcale nie wiem kobiet, pewnie i jedo i drugie a nawet predzej to drugie 16:06 Fatzet mialoby byc wcale nie znam kobiet 16:09 Fatzet Ale się tym nie przejmuję. Dobrze znam pana Roberta, naszego portiera, który poświęca mi wiele uwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olivia ja jestem maniaczką nie tylko francuskiej miłości, ale też kuchni, klimatu, zwyczajów, mężczyzn itd :D A wino...hmm to zależy do czego. Prawie każdy Merlot i Shiraz...drogie, ale jeśli to samotna kolacja to trzeba to sobie czymś zrekompensować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×