Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Linger

Gdzie mozna poznac jakiegos fajnego chlopaka?Robie rozeznanie

Polecane posty

Gość Justynie jest smutno
że Linguś jest zła. Miej marzenia, Linguś! I nie bój się je spełniać! I napisz mi, proszę, sms'a o co chodzi, bo się martwię o Ciebie. Trzymaj się cieplutko, Lingerku Kochana.:) I pamiętaj, jesteśmy z Tobą!🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justynie jest smutno
"I nie bój się ich spełniać", poprawiam się szybciutko. Czy mogę jakoś pomóc, Lingerku? Chciałabym bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zostań z nami
najdroższa A.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linger jest zła
i nikt oraz nic nie może jej już pomóc, nie martw się o mnie Justynko, dziękuję Ci, ale nie ma takiej potrzeby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Linger po co się gryziesz sama, jak możesz się wyżalić tutaj..? Dlaczego uciekasz wtedy gdy potrzebujesz pomocy..? Wracaj tutaj i się wyżal kiedy chcesz.. kiedy jest Ci źle.. Ja założyłam swój top bo mi było źle.. to jak chcesz to załóż swój i popłacz do niego.. A nie uciekaj w samotnie.. tym bardziej, że z tego co widzę to nie jest wyjście dla Ciebie - samotnia. Jak masz problem to wal z grubej rury i nie jest tak że nikt ani nic nie moze Ci pomóc - pierwszą osobą jaka może Ci pomóc jesteś Ty sama, popełniasz błąd bo z tego co ja widzę wpędzasz się dołek .. a nie chcesz z Nami o tym porozmawiać, nie chcesz z kimkolwiek porozmawiać.. Lepiej żebyś pisała przynajmniej wyżucasz z siebie flustracje i to pomaga.. A wogóle to jest w Tobie za dużo żalu i zawiedzionej nadziei i pewnie masz ku temu mnustwo powodów.. dlatego tym bardziej uważam że powinnaś to wszystko z siebie wyrzucić.. WRÓC i "SKOP" TEN TOPIC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najlepiej jest moralizować
w kwestiach, które nas samych nie dotyczą, dobrze nam wychodzi radzenie innym: powinieneś zrobić to, to i to, a to nie jest takie proste, nikt nie rozumie jak ja sie czuję, nikt nie może mi pomóc, dziękuję Deko za dobre chęci, ale niestety to, co napisałaś w żadnym stopniu mi nie ulżyło, dlatego już wcale nie będę się wpisywać, miałam odejść, a zaglądałam tu, widzę jednak, iż nie ma to większego sensu. Bardzo Wam wszystkim dziękuję 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh bo to nie miało Ci ulżyć.. tylko miało Tobą zatrząść. I nie obrażaj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to już wogóle nierozumiem o co Ci chodzi? zresztą ja Ci morałów nie prawię. napisałam tylko że powinnaś to wszystko z siebie wyrzucić nie głaskam Cię po głowię i nie mówię że wszystko się ułoży. i z łaski swojej nie mów mi że nie wiem o co chodzi.. bo to że jesteś trochę starsza nie znaczy że moja sytuacja jest inna anizeli Twoja. jeśli już Ci moralizuje to właśnie w kwesti którą dobrze znam z własnego \'podwórka\' a tak naprawdę to żadnych morałów Ci prawie.. i nie użalam się nad Tobą.. Zwyczajnie uważam że jeśli jest Ci źle to się wypłacz wyżal, nie wiem co jeszcze... a nie zamykaj się w sobie... i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrociłam, bo widzę, że bez mojej interwencji topik upadnie 😠 Powrót zawdzięczam Justynie, dla niej moc uścisków i najsłodsze i NAJWIĘKSZE całusy jakie istnieją 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba powinno byc PRAT
:P :D linger - od razu sie milej zrobilo, jak wrocilas :D dziecko chyba sie zbuntowalo i przestalo kopac :P i to by bylo na tyle ;) dobranoc 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba lepiej wiem
i wypraszam sobie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I Stańczykowski się pojawił :D To piękne, że cieszy Cię tak mój powrót. Śpij dobrze ;) Setuniu, pewnie jutro tu zajrzysz, więc życzę Ci miłego dzionka i wszystkim innym także :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×