Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Linger

Gdzie mozna poznac jakiegos fajnego chlopaka?Robie rozeznanie

Polecane posty

To se ulżyj i się podrap :D Justyś, doszła pioseneczka do Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze nigdy tyle u fryzjera nie bylam:o ale bylo milo fajna atmosfera fryzjer profeska istna:D :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rok szkolny się zbliża, wakację kończą.. to już 1,5 miesiąca będzie jak pracy nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic mi nie zrobil tylko ostre ciecie a ze bylam z dwiema innymi kolezankami ktore robily jakies pasemka i inne takie, to tyle sie zeszlo ;) a okazji zadnej specjalniej nie bylo po prostu taki kaprys;) kobieta czasami tak musi:classic_cool::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justys ja ostatnio farbowalam z rok temu, nawet ponad , wiec soibie jeszcze kolorek zarzuce i bede calkiem inna setunia:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justys ja również nie widziałam setuni..:( secia pokazałabys sie..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jutro będę miała kolorek i podetną mi włoski, bardzo dużo nie chcę obcinać, bo apuszczam te swoje loki :p Będę miała taki brązik, Justysia wie :) Na żadne szaleństwa nie dam sie namówić, jakoś się wyciszyłam i spokojne kolory wolę. Fajnie, że także nasza Setunia zrobiła sobie taką przyjemność :D A w to, że zmiana koloru to nowy chłopak - u mnie się nie sprawdzało nigdy ;) Justysiu, nie dostałam żadnej wiadomosci od Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
posle, posle ale nie dzis jutro predzej:) POD WARUNKIEM , ZE wY MI TEZ POSLECIE;) Lingus a Ciebie to tak calkiem nie widzialam;0 co naS NIE ZABIJE TO WZMOCNI, JAK TO MOWIA;) NIE WIEM CZY TYO PASUJE TU;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak Ty wyslesz to ja też Ci wyślę :) noo tylko co byś sie nie wystraszyła :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Deko predzej Ty mnie sie wystraszysz niz ja Ciebie!!!!!;) postaram sie wyslac najaktualniejsze , tzn takie chce;) wiec dlatego dopiero jutro juak nie jeszcze pozniej:o aczkolwiek to nie bedzie z tym nowym ostrym cieciem:P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe do czego ten link niby jest...chyba sie komuś coś pomyliło.. ale dziś jesień czuć na polku (Waszym dworku:P)..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na moim polku/dworku dzis bylo nawet cieplo ale juz po 19tnastej to faktycznie ziab w bluzie i kurtalce fdopiero sie cieplej mi zrobilo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×