Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Linger

Gdzie mozna poznac jakiegos fajnego chlopaka?Robie rozeznanie

Polecane posty

eddi ale tylko jednego michalaka?????:o ja z pol kg bym chciala:classic_cool::) to jak bedzie?;) pol kg michalkow za pol brytfanny szarlotki?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) ---- ja dzis wszystkie programy chyba oglądnełam związane z polityką :P jeju..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i jakie wnioski
deko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Deko o jeju!! szok ja wszystkich nie dalabym rady bo polityki mam ogolnei dosc mialamostatnio kilka dni przewy od tego calego bagna i swietnie mi z tym bylo;) a teraz zas zaczelam sie w to zaglebiac i sobie mysle \"ze tez w takim porypanym kraju musialam sie urodzic i teraz na to wszystko patrzec:o\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eddi czy ten \'spory kawalek\" = pol brytfanny???:D;) oki spoczko najwyzej moje \"boczki\' na tym ucierpiaP:P moze byc takla zamiana:) [polowa ciacha dla Eddiego:)] a tymczasem udaje sie na spoczynek mmmmmmmmm:classic_cool:;) 🖐️;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się setuś dziś dałam wciągnąc.. niestety. -- ej szkoda gadać wniosków mam dużo ale nie chce mi się ich tu pisać. taki ogólny to że PiS sam siebie pogrąża. Skoro tylko Ziobro może znać działania służb to logiczne jest to że on winien przecieku.. ale w polityke się nie będę zagłębiać bo ja o tym mogę długo. aa i trzeba iść na wybory i zrobić tak żeby PiS nie wygrał. Kaczyński to mi od początku na władce absolutnego pasował.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak wogóle to idę spać, bo mnie żołądek od tego antybiotyku boli. ------ doobrej nocki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i jakie wnioski
a w ostatnich wyborach glosowalas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość los pokaral
ja nikt :p ja sobie darowalem ale czuje ze teraz sie wybiore :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzeba isć.. i zrobić tak żeby PiS nie rzadził.. PO niech teraz pokaże na co ją stać.. wkońcu jako partia to jeszcze tylko oni nie rzadzili. gorzej to już chyba być nie może. -- e tam niky napewno ktoś. juz mi się przyznawać :P:P hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość los pokaral
🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale się przyznawać jeszcze miałes/as jutro przeczytam.. papapa jacy ludzi są niepozbierani, tak im wszystko pokolei trzeba tłumaczyć - reklamacje nawet.. już nic nie czytam bo znowu to godzinę kolejną zabawie.. juto poczytam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Deko jak zoladek od tablet boli to powinnas pic jogurty naturalne albo lykac trilac :) 🖐️w ogole:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) i sie czarodziejki skończyły.. a już myślałam że wkońcu sie dowiedzą kim jest baltazar.. :P --- mam osłone.. locto7 cos takiego i biore 4 tabletki dziennie.. jakis czas po antybiotyku..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Deko nie znam tego leku wiem , ze trilac jest naprawde dobry i chbya nie trzeba brac az tyle sztuk dziennie ile bierzesz obenie tego co masz:D:) to jztro juz nie bedzie czarodziejek???????😭jutro i tak sobota:o no tak ehhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×