Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Linger

Gdzie mozna poznac jakiegos fajnego chlopaka?Robie rozeznanie

Polecane posty

He he, ściągaj, ale nie ręcze, że przetrwasz ten koszmar :p Dobrze, że necik już działa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie sądzę, że będę, ale dziękuję, bo Ty zawsze taka uprzejma jesteś :) Wolałabym nie stosować tych wszystkich zabiegów, bo na nic one się zdadzą, ale widzisz, jak niektórzy się muszą nad sobą napracować, a efekt i tak mierny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość d3
eh ale Ty głupotki piszesz linguś.. --- mi to by się nie chciało iść do komestyczki, ale ja leń jestem :P:P hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie też się nie chce, ale nie mam wyjścia, to pierwszy raz, nigdy z tego nie korzystałam, ale teraz chcę zrobić wszystko, co mogę by poprawić wygląd :) Takie wizyty na pewno daja wiele, możesz sprawdzić w jakim makijażu jest Ci dobrze, jak zatuszować wszelkie niedoskonałości, dlatego się zdecydowałam :) Odkąd zaczęłam swojąnową siódemkę robię rzeczy, któych wcześniej nie robiłam, moja twarz się zmieniła i cała zaczynam się zmieniać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość d3
we mnie to są jakieś dwie sprzeczności.. z jednej strony uwielbiam siedzieć w domu z drugiej chce szaleć .. i jak to pogodzić..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam maksymalnego nerwa ide sie na czyms powyzywac!!!!!!!!!!!😡 do jutra racze4j:o 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość d3
a czemu masz nerwa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość d3
co jest secia?? co się stało??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niektorzy sa dziwni:o wkuwiajacy niepowazni i jak na swoj wiek juednak bardziej niedojrzali niz ja sama mlodsza:o toksyczni !!!!!!!! :o niecierpie niedojrzalosci!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
troche mi ulzylo pojde sobie na dzis juz starczy:D ;) do jutra moze jutro juz mniej bedzie mnie to obchodzilo wrrrrrrr pappa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość d3
różne parapety krążą po świecie i niestety czasem się zatrzymują na naszej drodze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość d3
papapa 3majs ie secia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Wszystkim za wczorajsze wsparcie:) juz mi lepiej!:) dobrze, ze chociaz na forumowych ludzi mozna liczyc:) Linger ale Ty wczoraraj \"zamarkowalas\":D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deko boli gardło - cholercia
na nas zawsze secia :) można:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deko boli gardło - cholercia
no w środę się 4 zacznie :P ale mnie juz mniej kaszle.. teraz mnie bolą migdałki bardziej, niż krtań i tchawica.. ale dostałam tym razem siedmiodniowy antybiotyk więc - mam nadziej że mi przejdzie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seciu, nie ma sprawy, zawsze do usług ;) Dziś juz kilka sklepow obskoczyłam, a wczoraj zamarkowałam, ale nie było to zamierzone i strasznie się boję :o Wszystko mi się wymyka spod kontroli, a ja tego nie lubię i tego nie planowałam :( Seciu, mam nadzieję, że już dobrze u Ciebie :) Całuski dla naszej chorowitki Dekuni i Justynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deko boli gardło - cholercia
łatwo powiedzieć trudniej zrobić.. ja bym juz też chciała być zdrowa.. bo mnie to juz denerwuje.. a poniedziałek muszę iść do pracy-przynajmniej wypada..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deko boli gardło - cholercia
ma ktoś jakąś lekką łatwą i przyjemną nute..:D bo bym sobie posłuchała.. czegoś fajnego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eddie, smacznego, jeśli jeszcze nie za późno, ciekawe co sobie upichciłeś :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×