Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Linger

Gdzie mozna poznac jakiegos fajnego chlopaka?Robie rozeznanie

Polecane posty

antybiotyki się daje tylko na bakterie.. bo na wirusy nie działają.. to tak na marginesie.. weszłam dziś do tego lekarza i od razu mnie poznał.. i nie zadawał nawet zwyczajowego pytania.. słucham co Pani dolega..? secia ale już nie dostałam antybiotyku.. tylko jakieś inne coś..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i zdjęcie Ci wyślę oczywiście.. a kiedy Ty wyślesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Deko no tak na bakterie a lekarze czesto popelniaja blad i na zwykle przeziebienie daja antybiotyk;) a co Wy mnie tak meczycie z tym zdjeciem;) na tym kompie mam najaktualniejsze z przed 6miu miesiecy:P to nie bardzo;0 dlatego tak zwlekam , bo oczekuje na aktualniejsze;0 wiec moze Wy mi pierwsze wyslijcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a boo mamy takie widzi misie :P:D -- Eddie :) nie słodź :P a to może być koszmar dla Was .. :P moje zdjęcie.. --- seciu bo przeziębienie wywołują bakterie :P:D a grype wirusy a na grype zwykle daja antybiotyki właśnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kiedy się można spodziewać aktualniejszych:P:)? Eddie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dekus no wlansie lada dzien:) a jak nei to beda te nieaktualne truidno:P tymczasem , tu juz na dzis sie pozegnam:D:) branocka🖐️😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sie przywitam
skoro juz zajrzalam ;) 🖐️ setunia - na murzynka tym razem sie nie skusze. bez wzgledu na to, jakiego murzynka mialas na mysli ;) :D a tak na serio, to dobrze wiem, ze swietnie pieczesz, ale ja jestem na diecie... brr.... deko - wracaj szybko do zdrowia btw, ja tez chce Wasze zdjecia, bo do tej pory widzialam tylko linger. jak tylko uaktualnie moje, to sie podziele, bo ostatnio znow zmienilam cos w wygladzie :P :D Justyna - ja tez niedlugo na stale zawitam w Warszawie. nawet by mnie to cieszylo, gdyby nie mysl, ze oznacza to koniec wakacji :o probuje sie stopniowo przyzwyczajac do wczesniejszego chodzenia spac, ale niezbyt mi wychodzi :o :P to byla chyba jednak urojona ciaza :P mimo to, unikam dlugiego siedzenia przed kompem. jestem chyba tylko na chwilke, zatem zycze kosmatych wszystkim, nawet panu PRATowi :P 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sie przywitam
Justyna - nie wiem jeszcze, czy bedzie fajnie, ale na pewno ciezko :o ale ja silna kobieta jestem, wiec jakos dam rade ;) i Ty mnie tu nie rozkazuj... i tak pojde spac, jak tylko poczuje, ze nadeszla odpowiednia pora :P a wladcze nastroje to ja mam prawie codziennie :D ale skoro mnie juz wyganiacie, to bede udawac, ze spie :P 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sie przywitam
moze i wystarczajacy, ale ja nie lubie, kiedy mi ktos rozkazuje. wtedy robie zwykle temu komus na zlosc :P taki juz mam trudny charakter :P ale tak wlasciwie to dlaczego powinnam juz isc spac? jesli udzielisz mi na to pytanie wystarczajaco sensownej odpowiedzi, to faktycznie pojde. tymczasem, pozostane przy udawaniu ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sie przywitam
Eddie - okreslenia "PRAT" nie uzylam w stosunku do Ciebie, nie masz wiec czego sie obawiac :P uznalam, ze nadszedl czas, zeby przejsc na "Ty", dopoki mnie jeszcze rozpoznajesz ;) :D a co do tej randki to juz tak sie nie tlumacz... my i tak wiemy swoje ;) :P udaje dalej 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sie przywitam
skoro juz wspomnialas, to dawaj, a nie sie wymigujesz ;) :P nadal udaje... nie slucham innych, bom juz duza dziewczynka :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D czyli dzis jest ten wielki dzien :classic_cool: 🌼 :D czasami przyznam mam problem z poznaniem ;) ale zazwyczaj poznaje dosyć szybko :D :P Justynaaa 🌼 dla Ciebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też mam problem z rozpoznaniem, ale jak wchodzi kto \"oby\" i zaczyna sie spouchwalać :D to już wiem że to Azali.:D Hej Azali.. dzieki za życzenia powrotu do zdrowia.. niestety chyba to szybko nie nastąpi, chociaż moze ze wzgl. na to ze to od Ciebie.. to moze.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz to mnie zaciekawiłaś co zostało powiedziane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sie przywitam
deko - moje zyczenia zawsze maja szczegolna moc... milo Cie "widziec" i ciesze sie, ze mnie rozpoznajesz ;) skoro Justyna nie ma zadnych innych argumentow, to ja czyms zarzuce: moj organizm domaga sie nadprogramowej porcji kafeteryjnych glupot, ktorych byl w ostatnim okresie pozbawiony. a to wszystko przez moja kostke... nie moglam sie nacieszyc, kiedy juz ozdrowiala, i od razu wzielam sie za nadrabianie straconego czasu. a ze jestem konsekwentna, pierwsze co zrobilam, to wyjechalam na wakacje ;) ale w sumie to sama nie wiem, po co sie tlumacze :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sie przywitam
dolaczam sie do pytania: co konkretnie zostalo wypowiedziane ;) ? oczywiscie, odpowiedzi wyczekuje przez sen :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sie przywitam
Justyna - Wlochy troche mi sie juz znudzily, podobnie jak inne srodziemnomorskie plaze. nie moge zreszta sie za bardzo opalac [nie to, zebym byla biala jak trup], wiec wyladowalam w gorach. bylo fajnie, bo w fajnym towarzystwie, choc troche za spokojnie jak dla mnie. a teraz Twoja kolej... opowiadaj o randce :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sie przywitam
Justyna - mam nadzieje, ze nastepnym razem bedzie jeszcze milej, a Ty sama bedziesz w pelni tym usatyfakcjonowana ;) :P tymczasem, chyba na dzis wystarczy tego udawania. zatem milych i w pelni satysfakcjonujacych snow 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wstawac🖐️ci co jeszcze nie wstali oczywiscie:D ;) Deko szkoda, ze tam neta nie masz;)a moze masz tyle ze nei chcesdz tak podpasc na samym poczatku:D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszyscy...
cześć:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×