Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Linger

Gdzie mozna poznac jakiegos fajnego chlopaka?Robie rozeznanie

Polecane posty

Justys uparciuchu oki zaraz moze i wysle ale tez caly czas na kafe nie moge siedziec bo to niezdrowe:P ide sobie po grusdzke do ogrodka:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u Eddiego tez zimno :o ... i deszczowo :(... ale przedewszystkim zimno... ciepłe ubranie + herbata powinny pomóc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Komniczny a co na to Twoja dziewczyna:P bo wiem ze takowa posiadasz;0 Lingus oki :) Eddi wlasnie chbya pojde znowu po herbatke;) no i moze pod kocyk wejde;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nie mam neta boi nie mam kompa.. i mnie tam wykorzystują ponad miarę.. bo wykonuje pracę którą powinien wykonać pracownik etatowy a nie praktykant za darmo, no nic.. mi się podoba nawt więc nie narzekam.. :P:D a wogóle to mnie dziś rozbroiła ta praktykantka która tam jest od 2 miesięcy.. wymagają ode mnie abym się pytała jesli czegoś nie wiem (no ok. przecież to jasne), ale jak przeprowadzam rozmowę to mnie nikt nie nadzoruje, a potem jak się pytam czy ją dobrze przeprowadzam, żeby mi dała ewentualne wskazówki to mi powiedziała no wiesz ale ja sie nie przysłuchiwałam.. szczere no nie? albo jak sobie układam papiery i dziurkuje to mi ciągle zabiera dziurkacz i kładzie w jedno miejsce a ja musze ciągle po niego chodzić.. albo mi zabiera długopisy którymi pisze (ale w pewnym momencie no nie wiem np: szukam jakiegoś papierka) to ta mi je kładzie w jedno miejsce i ja tak musze ciągle po to chodzic. jakaś cholerna pedantka.. a jeszcze nie mam żadnej szuflady zeby to schować.. a szuflada jest tak że ciągle albo ją prosze o żeby mi coś podała.. dziś jej wkońcu powiedziałam.. że nie będę ciągle sięgać po to i ją przepraszać.. to się przesunała i powiedziała mi że mogę sobie iść na jej miejsce.. a ja jej ze już skończyłam tamto i może sobie iśc na to sowje.. :P:) a wogóle to ja robię to co powienien robić pracownik, a nie praktykant za darmo.. --------------------- dostałam maila ws pracy tzn w celu dokonania dalszej rekrutacji prosimy o przesłanie CV w języku angielskim ... cholercia.. jak ja mam to napisać hmm, no moze sobie jakoś poradzę.. ale musi mi to ktoś jeszcze sprawdzić.. --------------------- i telefon dostałam ws rozmowy o prace :P .. i się umowilam na nadtepny tydzien..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak można być takim pedantem .. żebym ja sobie nie mogła trzymać długopisa na biurku ..:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Ja dziś tak skromniutko i króciutko 🖐️ Ale pamiętam o Was cały czas ;) Secia, Dekuś, Justynka 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i tam
eh te literowki.. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setuniu 🌼 masz poranną małpkę :) Dekuś, Justka, Eddie 🌼 Buziaczki 👄 gorące na rozgrzewkę, bo dzień zimny i deszczowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) jestem na wagarach..:P a tak na serio to zadzwoniłam do pracy, że nie przyjdę dziś na te praktyki bo się czuję gorzej.. a kierowniczka sie mnie pyta czy jutro przyjdę, a ja jej że jak mi sie polepszy.. i wtedy mi powiedziala to żebym przyszła w poniedziałek.. tylko że ja wątpie żeby do poniedziałku mi przeszło.. głupio to trochę wyszło.. ale to wkońcu tylko praktyki za które ona mi nie płaci.. więc uznałam ze nie bede miała skrupułów i nie będę się tam męczyć.. skoro jestem chora..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×