Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Linger

Gdzie mozna poznac jakiegos fajnego chlopaka?Robie rozeznanie

Polecane posty

aaaa Eddi moze za poltorej godzinki dopiero wstanie;0 ale mi sie cos chce spac i glowa mnie troche jakby boli:o ide se po kawe:o Justys 🌻:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Deko dorwalas kompa??;) do mnei sie jakis wloch na skypa odezwal zreszta juz nie pierwszy raz sie odzywa:D i za chiny nie moge sie z nim dogadac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strone wcześniej napisałam co zrobiłam :P -----------

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Deklo to idz moze do tego laryngologa to to jakies przeswietlenie czy cos sobie zrob:o normalnie spac mi sie chce zaraz wylacze kompa :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no idę dziś, a prześwietlenie robiłam wczoraj.. --- nie myslałam ze bede na tej praktyce robić to co pracownik powinien.. jemu by zapłacili, a ja robie za darmo.. dlatego nie uwazam ze mam dawac z siebie wszystko.. ---

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Deko acha cos dlugo ;) ale widocznie tak musi byc:) ide obejrzec pierwsza milosc bo jeszcze nei widzialam w tym sezonie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ano zimny.. ide zaraz do lekarza.. chociaż już nie wierze żeby mi cokolwiek miało pomóc.. :P --- linger jak tam H.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zjadlam zupe,,,,,,,,;) Eddi rzeczywiscie piekny:) nawet mi brakowalo takich dni:D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie słoneczko świeci, bo wczoraj lało cały dzień. A przeciez w sumie mamy jeszcze cały czas latko :) Deko-->bez komentarza i proszę nie pytaj mnie więcej o to. Edzik 🖐️to teraz potrzebny Ci solidny parasol. A ja się tam cieszę, wczoraj lalo, dziś cieplutko, będą grzyby - jak nic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki, ale nie wiedziałam że to jakiś drażliwy temat, zapytałam raz więc to chyba żadne więcej nie jest.. :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhhhhh dzieki Lingus nei wiem czy mi na zdrowko to pojdzie:P kurcze ja tam lubie jesien i taka pogode ale do czasu , jak wszystko zreszta;) narazie nei narzekam ale troche samotnie sie czuje w takie dni;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poprosiłam, żebyś już więcej nie pytała - chodzi o przyszłość, ale jeśli tego nie zrozumiałaś to bardzo mi przykro. A ja teraz jem kolacyjkę, później niż zwykle, ale tak się złożyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja zaraz tez pewnie cos zjem mialy byc nalesniki ale na sniadanie zrobie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setuniu, blagam Cie wejdz na swoja poczte, albo na skype\'a, blagam Cie, to wazne.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Życie jako śmiertelna choroba przenoszona drogą płciową:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podszywaczka na odwyku
... dobrowolnym, jakby nie bylo ;) 🖐️ setunia - do mnie na skype'a w kolko wypisuja i wydzwaniaja jakies nieznajome typy, z kasztanami na czele :o a przeciez jestem niewidoczna :o deko - mam nadzieje, ze wyniki w poniedzialek beda jak najlepsze ;) linger - gdzie chodzisz na grzyby ;) ? a pozna kolacyjka sie nie przejmuj - ja pierwszy posilek spozylam dzis o 18-tej :o a kto to jest H., jesli moge spytac, oczywiscie? jesli chcesz, mozesz napisac na malpke. Eddie, Justyna - byscie sie wstydzili, lenie :P :D setunia - ja nie znosze takiej pogody :o cierpie, gdy musze wystawiac nos za drzwi :o no i nawet nie moge sie wybrac na jogging :o dopiero co wrocilam z gor, a niedlugo znow jade do Zakopanego na 2-tyg. szkolenie z pracy :D dobranoc [jeszcze nie ide, ale, jakby nie bylo, jestem na odwyku :P] 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz wiem co mi dolega, bo bylam u laryngologa dziś i mi zagladal do gardła do tchawicy i krtani... i powiedział cytuje: to jest podrażnienie błony śluzowej tchawicy.. czyli zapalenie tchawicy:P i znowu dostalam kolejne lekarstwo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×