Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Linger

Gdzie mozna poznac jakiegos fajnego chlopaka?Robie rozeznanie

Polecane posty

Azali a skad jesteś.. bo tutaj pada nieustannie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Deko a wymiotujesz czesto????;) Pomaranczka spoko luz,,,,,,,sie odwykuj w spokoju:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Deko powaznie wymiotujesz????????:o niedobrze z Toba za duzo tychj tablet :o wiesz ze to jeszcze bardziej podraznia krtan itd;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem secia że nie dobrze.. wczoraj ten laryngolog oglądnął mi tchawice.. i powiedział że mam podrażniona błone sluzowa tchawicy.. i dał mi takie tabletki do ssania.. 3x dziennie.. --- bo to jest secia tak że zaczynam kaszleć i czasem tak sie dzieje że to wywołuje wymioty.. masakra.. w nocy też tak miałam.. i tak na przemian kaszle i wy...... ---

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz to biore tylko Eurosept (jakoś tak) 3x dziennie i Pecto Drill 3x dziennie i to tyle..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linger życzy zdrówka
Współczuję Deko, obyś jak najszybciej wyzdrowiała. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Deko nie wiem co Ty zrobilas , ze tak sie musisz meczyc:( masakra! ttez trzymam kciuki za szybkie wyzdrowienie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idę sobie rzeke oglądnąc podobno wzbiera.. jak ją Wisła przytrzyma.. oby nie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróciłam.. pojechałam na rowerze, żeby szybciej było.. wróciłam cała mokra.. relacja jest taka.. ze rzeczywiście wezbrała, wyszła z koryta.. ale do tego co było w 1997 to jej jeszcze brakuje.. ale wtedy ją Wisła przytrzymała... najważniejsze że ma szybki nurt co znaczy że wpada do Wisły .. ale deszcz pada dalej do kiedy on ma padać?? u Was też pada..??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tez dzis pogodnie chociaz nie przeszkadzl mi ten brak slonca i siapiacy deszczyk wrecz przeciwnie zaraz ide do lasu poki co wciagnely mnie ogloszenia:,,,P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to u mnie cały dzień pada... ale ta Wisła i tak dojdzie do Was Warszawiaczki.. nawet jak słonko świeci.. u mnie wczoraj padało i przedwczoraj do południa.. potem słońce nawet było.. zaczło padać wczoraj w nocy i juz nie przestało .. i dzis cały dzień..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zjadlam zupe;) cos sie pogoda zaczyna u mnie psuc:P ale zaryzykuje i ide ;) lingus odmachuje🖐️:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też sie cieszę że jesteście.. :D to co dzis robimy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×