Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Linger

Gdzie mozna poznac jakiegos fajnego chlopaka?Robie rozeznanie

Polecane posty

hej:) ja się już nie oddzywam co do lingerowego smutowania.. bo sie dowiem ze nic albo żebym nie pytała..:P chociaż zaryzykuje.. czemu się smucisz linger..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki za to moje dogryzanie ale wkońcu skorpion jestem :P to muszę czasem .. a jaki macie znak zodiaku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteście Kochani, a ja nie zasłużyłam na to. Już więcej nie będę się smucić, pa pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eddie przyznaj się jaki znak zodiaku jestes... Linger \"a ja nie zasłużyłam na to\" nie gadaj takich głupot.. smuć się jeśli Ci tak lepiej.. ale jak sie smucisz to normalne jest że się pytamy o co chodzi.. więc jak się chcesz wygadać to się wygaduj... :D ---------- bo to że jesteśmy Kochani to wiem :) --------

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nastrój mogę mieć do dupy, ale nie muszę pisać szczegółow, po prostu czuję się do chrzanu, mam ochotę się smucić i będę to robić, dobrze Dekuś Słonko? Mam nadzieję, że zdrówko już powraca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szóstego:P?? ale i tak dwa znaki mogą być:P to którego..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już na zaś życzę Eddiemu szczęścia i wszelkich wspaniałości tego świata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
linger rób jak uważasz.. dla mnie wsio jedno.. wogóle to Ty jakoś dziwnie odbierasz to co ja pisze.. ale mniesza z tym.. ja Ci przecież nie kazuje sie wywnętrzać.. ---- zrobiłam szarlotke chce ktoś?? bo idę po nią:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten który zaczyna ale nie kończy ;) co szóstego ? :P Eddie dziękuje linger :D🌼 Eddie urodzin nie obchodzi ale życzenia przyjmie :) Eddie chce :D:D jeśli może ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dziwnie? Normalnie odbieram przecież, daj lepiej kawałek tej szarlotki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prosze jeden i jeden kawałek :) --- Eddie miesiac 6.. to z pierwszego.. no powiedz a nie baw sie w zagadki.. jaki ten znak.. ? jaki jest pierwszy baran?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baran jest w kwietniu, Dekuś ;) Wiem cosik na ten temat, toć ja kwietniowa panna jestem :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, ale nie wiem czy chodziło o pierwszy miesiac czy o pieorwszy znak.. :P toż tu same wagi są ja.. skorpion baran i wodnik :) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tam ma być bez tego ja ---- dobre mi to wyszło ide po jeszcze.. :P chyba cała brytwanke zjem.. :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eddie jest panienka :) hehe to podobnie do mnei :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eddi to kiedy masz te urodziny dokladnie?:) Moj tata ma jutro:) a ja nie mam dla niego prezenta zadnego;) za to0 dzis zrobilam jego ulubione danie pierogi i ciasto ze sliwkami;0 i mecze z nim ogladam:D:) j apoprosze tej szarlotki bo uwielbiam:)ciekawe , czy tak samo dobra jak moja bedzie:P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A więc jednak panna? He he :) widzisz Dekuś, nie jesteśmy tu same :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Deko widze, ze z tym jedzeniem ciasta mamy podobnie:D aczkolwiek dzis swojego zjadlam tylko 2 rozki:o bo cos ostatnio za bardzo z jedzeniem szalalam:D no i trzeba przystopowac chyba;) a Ty Deko z ktorego jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Eddie to kawaler i panna :P patrzac na date to juz były :) a deko jest ... ? :P Eddie tez poprosi o kawałek .. ale mały bo dopiero co po kolacji ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eddie jest niedobry, nic się nie przyznał, że był jubilatem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LIngusa to Twoja mam ma dzis urodzinki?:) Eddi spoznione 100lat:)👄:) Deko jednak nie chce sie cos tym ciastem podzielic:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawałek dla seci kawałek dla lingera kawałek dla Eddiego.. ja szarlotke uwielniam zarówno ciepłą jak i zimną... z lodami, lub z bitą śmietaną lub tak zwykłą.. :) no nie wiem secia.. która lepsza.. jak kiedyś wpadniesz do mnie to Ci zrobię i porównasz..:P ja jestem z listopada..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×