Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Linger

Gdzie mozna poznac jakiegos fajnego chlopaka?Robie rozeznanie

Polecane posty

u mnie?? tak mi się zatęskniło za facetem.. ale normalnym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spójrzcie prawdzie w oczy
Wszyscy normalni są sparowani. Kobiety i mężczyźni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym go już nie wypuściła.. a moze powinnam poszukać pośród tych których znam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokończymy jutro.. ----------------- bo idę do łóżeczka dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hallo:) wpadłam na chwilke bo zaraz uciekam :) choć mi się nie chce :P kurcze taka pogoda że nie wiem co ubrać.. ale załużmy ze ciepło będzie.. bo już jest..:) --------- Justyś, ale to czasem przychodzi z czasem np: mam takich znajomych, którzy chodzili ze mna do podstawówki.. i byliśmy w paczce razem .. ale między nimi nic nie było potem liceum.. to juz byliśmy w oddzielnych klasach czy liceach, dalej nic.. połowa studiów (różnych) i ich wzieło.. znają się od podstawówki a zaczeli na studiach :) i teraz planują ślub.. samo życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dekuś, czemu twierdzisz, że się obraziłam? :( Ja uważam, że Ty inna jesteś wobec mnie. Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Justynko i także witam Cię serdecznie. Sprawa wesela zakończona, ale to nie znaczy, że jestem wolniejsza, bo z kolei w pracy mnóstwo spraw, tym się bardzo martwię. Nie mam ochoty na żadne wyjscia, jakaś przybita jestem ogólnie, ale to nie po weselu, tylko po prostu nie mogę odnależć swego miejsca na świecie, nic mnie nie cieszy, nic mi się nie chce, nie mam żadnych pomysłów na siebie i na życie, pierwszy raz w życiu nie wiem co dalej robić. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chcę się spierać, ale ja wiem lepiej :p Chciałabym się mylić Justynko, ale ja czuję, że tak będzie już zawsze, żadnego słońca, żadnej tęczy, muszę chyba zmienić stopkę... :( 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Ci Justynko, że jesteś taka Kochana i że próbujesz mnie pocieszyć, ale mi się życie nie układa, zawsze już będę sama, bez celu w życiu, bez przyszlości. Ja natomiast Tobie życzę WIELKIEGO SZCZĘŚCIA 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A linger dostała beznadziejną wiadomość i jest teraz smuuutna jeszcze bardziej. Ale przecież nie powinno jej to już dziwić, to normalka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh Linger, ja jestem cały czas taka sama.. mam moze cięte żarty czasem, ale to dla mnie norlmana sprawa:):P ----------- a Ty no cóż jakaś inna jesteś.. tak mi się wydaje.. ---------- a jaką wiadomość dostałaś? ------------ wróciłam z Krk i może od środy pójde do pracy..:P a najlepsze jest to że OB mi wyszło 1 :P hehe ale podobno OB ni ejest miarodajne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehhh, szkoda gadać na ten temat Dekuś. Cieszę się, że pójdziesz do pracki ;) Ja jestem taka sama, uwierz mi, taka byłam cały czas i nie rozumiem czemu uważasz, że się zmieniłam. Możesz konkretniej na ten temat? Ja uważam, że Ty się zmieniłaś wobec mnie po tym, jak na chwilę opuściłam topik, co było dla mnie niezbędne. Odniosłam wrażenie, że tego nie rozumiesz. A kiedy Cię przeprosiłam nic nie odpowiedziałaś. przepraszam, że tak na forum, ale sama zaczęłaś ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe nie gniewam się :P ja to wszystko zrozumiałam.. ale w momencie jak Ci powiedziałam że uważam powinnaś to z siebie wyrzucić.. to się strasznie na mnie obruszyłaś.. i szczerze mówiąc to tego nie zrozumiałam właśnie tzn Twojego wzburzenia wtedy.. --- ale mi już to przeszło.. choć jako rasowy skorpion - pamiętam - :P:D hehe --- a Ty jakoś mam wrażenie ze mnie unikasz :P --- mi tam na ogóle nie przeszkadza..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cieszę się, że mi wybaczyłaś. Ale tego wcześniej nie napisałaś, więc nie wiedziałam jak to jest z nami :) Pisałaś mi wtedy, że powinnam z siebie wyrzucić wszystko, a ja po prostu potrzebowałam wówczas spokoju, nie chciałam manifestowac niczego na forum. Jednak wróciłam szybciej niż wtedy planowałam. Nie unikam Cię Dekuś, tego możesz być pewna. Następnym razem jeśli będziesz miała jakies wątpliwości, czy jakies odczucia tego typu to pisz, wszystko można sobie w prosty sposób wyjaśnić. A teraz zaczęłam zażartą dyskusję z Psełdonimem i on znów uważa, że ja go atakuję. Chyba więcej nie będę na jego topik zaglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, dlaego to była tylko i wyłącznie propozycja.. a Ty sie strasznie wzburzyłaś - i tego nie zrozumiałam.. ---------- ja to lubię czytac Wasze dyskusje.. (Twoje i Pseudonima)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja sądzę, że Psełdonim wciąż doszukuje się we wszystkich wypowiedziach ataków na jego osobę, a ja po prostu wyrazam swoje zdanie, a każdy ma prawo napisać to, co uważa. Nie wiem czy takie dyskusje mają w ogóle sens. Skoro on tego nie rozumie. I chyba ja czuję się tam jak intruz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jakis odczyn biernackiego - proskość opadanie krwinek czerwonych.. ale lekarz sie nie przejął.. :P norma dla kobiet wynosi 6-11 ale z tego co ja wiem, to nie jest to miarodajne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×