Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Linger

Gdzie mozna poznac jakiegos fajnego chlopaka?Robie rozeznanie

Polecane posty

Gość spotkałam go dziś
przepraszam że Wam zawracam głowę ale niebardzo mam komu a tematu nie mogę założyć z pewnych przyczyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja spotkałam i jużGo utraciłam!!!! Za mocno pokazałam ,że mi na Nim zależy????? Sama już nie wiem co mam począc jużmi się nic nie chce!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spotkałam go dziś
setunia to nie miłość to inna relacja oparta na zwykłej sympatii ale gdy dwie sympartzujące ze sobą osoby się spotykają po czasie powinny się z tego cieszyć a nie praktycznie bez powodu uciekać przed sobą nawzajem tego właśnie nie rozumiem bo nie zrobiłam mu nic złego nie potrafiłabym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 moze i za mocno to,pokazalas ja chbya za slabo ale to i tak nei byl chbya ten;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spotkalam go,,nie mam pojecia nie mam zbyt duzego doswiadczenia jesli mailabym cos stwierdzic , przypuszczac o Was musialabym znac nieco wiecej szczegolow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spotkałam go dziś
setunia tak czy owak dzięki kochana jesteś chyba sama sie przekonam wkrótce o co chodzi zaproszę go na kawę i zobaczymy czy to co było jest już jedynie przeszłością dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spotkalam mam nadzieje, ze poinformujesz Nas o przebiegu sprawy:)trzymam w kciuki za spotkanie:) Milego dnia Wszystkim🖐️:) Linger odezwij no sie troche:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach, jak tam zimno musi być w grobie! Umarłeś! tak, dwa lata! Weź mię, ja umrę przy tobie, Nie lubię świata. Fragment \"Romantyczność\" Adama Mickiewicza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej 🖐️ Co slychać, jakas nostalgia wczoraj tu się znalazła w niektórych wpisach. Seciu 🌼 masz @ Justka --> jak poszło? Deko, jak zdrówko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justka-->mam nadzieje, że jednak wypadło pozytywnie, ale Ty ambitna jesteś, więc pewnie wynik dlatego Cię na satysfakcjonował. Wczoraj mnie tu nie było, tzn. nie tyle ile powinnam, więc to tak jakby wcale. Zamieszanie się przyda, ciekawiej nam tu wtedy. Mój nastrój? To chyba bez znaczenia. Ale dziękuję, że pytasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jakby mnie ktoś wykasował.. dzisiejszy dzień..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zasłużyłam na to Linger.. al nie sadziłam że mi wszystko wykasują..:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć chłopaczku :D ano rzeczywiście - nietoperek przyleciał:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to cześć dziewczynko:) hehe fajny ten mail, muszę go rozesłać dalej :D:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow 4tys:classic_cool: trza to dzis oblac:P Lingus dzis dopiero go odebralam:o dzieki za \"nietoperka\":D teraz do Ciebie polecial;) do poznej:D o ile nie 😴padne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×