Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Linger

Gdzie mozna poznac jakiegos fajnego chlopaka?Robie rozeznanie

Polecane posty

czy taki który popłakuje na wzruszającym kawałku filmu, (np zakończenie \"Białego Kła\"), klasyfikuje się do \"wrażliwego\"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniolek milego dzionka🌻:)👄❤️;) ostatnio 4100 tez chbya Ty ciachnelas;0 ale w koncu to Twoj topick wiec honory Ty powinnas tu czynic:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pusto tu, może trzeba Aniołka zawołać, to weselej się zrobi? Jak myślicie? Heeeh, tylko chyba Aniołek dzis sam smutny i zmęczony :( No to, buziaczki dla wszystkich i napiszcie coś wesolutkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzis też zmęczona jestem.. zimnoo mi (to się poszłam wyprysznicować-to się cieplej zrobiło...) głowa mnie boli.. to chyba przez to, że nie jestem przyzwyczajona do akiego wczesnego wstawania.. co prawda.. mam ruchomy czas pracy moge przychodzić o 7-8.. większość osób chodzi na 7.. do 15.. jak narazie ze wzgl na to że sie ucze bede tez tak chodzić, ale potem chyba na 8 zaczne.. do 16.. -------- ja mam mieszane uczucia.. nie wiem.. co o tym sadzić.. tzn pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czemu nie wiesz, nie jesteś pewna czy Ci się tam podoba? Pocieszę Cię, że to naturalne, trzeba się zaklimatyzować, poza tym zawsze można zmienić, ale najpierw spróbuj się wdrożyć we wszystko i wtedy ocenisz na spokojnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem wiem, ale zawsze miałam jakieś zdecydowane odczucie pierwszego dnia.. albo mi się podobało, albo nie.. a dziś tak nie wiem.. --------------- najgorsze jest to, że nie mam internetu na kompie i wogóle tylko na kilku kompach jest w sekretariacie i u informatyków, a tak to nie ma - wzasadzie nie jest potrzebny do pracy, ale..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś miałam cieżki dzień w robocie, a będzie coraz gorzej, poważnie myślę o zmianie, ale to ryzyko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To tylko na plus Dekuś, bo sobie od netu odpoczniesz. Przymusowy odwyk ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja szukam dalej, ale teraz mając jedną.. mogę stawiać większe wymagania finansowe.. tzn ponad to co mam.. :P ---- noi nie wiem dalej co z tymi studiami.. czy zaczynać czy nie.. całe życie tam pracować bym nie chciało.. bo majątku się nie dorobie:P chyba, że sobie męża bogatego znajdę:P (żartuje)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiesz, nikt do majątku nie dochodzi w jeden dzień (poza wyjątkami), ja w obecnej pracy też kokosów nie mam, a nie spodziewam się żadnych rewelacji, ale nie wiem czy w innej pracy bym się odnalazła i czy mam takie kwalifikacje jak trzeba. Taaak Ty sobie bogatego faceta znajdziesz i będzie super, a ja muszę liczyć tylko na siebie samą. Zresztą nie chciałabym być od nikogo zależna, bo niezależność pokochałam aż za bardzo. Praca to nie tylko pieniądze, ale także kwestia ambicji i zapewnienia sobie rozwoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też non-stop, bo w pracyteż na kompie pracuję, net mamy, ale czasem tylko sprawdzę pocztę w pracy, na kafe nie wchodzę. Inne rzeczy przez net już tylko służbowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czemu ja sobie znajdę a Ty nie.. ja mu tam do portfela i na konto zaglądac nie będę.. ani na samochód patrzeć też nie będę.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie tyle, że nie znajdę dobrze sytuowanego, co nie znajdę wcale. Dlatego... Zresztą już o facetach nie myślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ciężkie zadanie, ale u nie to nie wynika z chęci nie myślenia, tylko jest to spowodowane rożnymi wydarzeniami, które mnie znieczuliły i mam dość facetów. Dlatego już zawsze będę sama, nawet nie jest to takie złe i mówię to szczerze. Fakt, często jest mi smutno, ale myślę, że z czasem to całkowicie minie ;) Jestem dobrej myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie sobie zdałam sprawę że potrafie być okrutna.. ---- ja tam bede lingus .. always dreaming about ... taka mam nature marzycielską..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzenia nic nie kosztują, więc wspaniale je mieć, tylko człowiek ma tak, że chciałby te marzenia zrealizować. Cóż, mnie się moich nie udało zrealizować, ale Tobie się uda. Make a wish, Deko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę potańczyć i pomarzyć, niektóre rzeczy zawsze pozostaną tylko w sferze marzeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dekuś, mam nadzieję, że jeszcze nie :p :D Po prostu: ile mozna marzyć, życ samymi marzeniami? Kiedy w końcu zdajesz sobie sprawę, że nigdy nie będziesz mieć tego, o czym marzysz, to wszystko traci sens i pojawia się ogromna pustka. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×