Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Linger

Gdzie mozna poznac jakiegos fajnego chlopaka?Robie rozeznanie

Polecane posty

Jest mi tak jakoś dziwnie, hehhh, nic mi się nie chce robić, zaraz idę muzy posłuchać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doszłam dziś strasznych wnisoków.. że 100 lat temu nawet 50 lat temu prawie wszystkie moje koleżanki by poroniły..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :oBEZNADZIEJA:o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o 😭 :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lingus moze dop lekarza sie wybierze❤️dobrze, ze weekend jest, to mzoe sie wykurujesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justynaaaaa
Cześć Wam.:) Linguś, wracaj do zdrowia jak najszybciej.🌻 Heh, z każdym dniem coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że prawie wszyscy faceci są żałośni.:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz rację Justyś. Dlatego między innymi postanowiłam być sama. Dziękuję za życzenia powrotu do zdrowia. A Secia już slipkuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justynaaaaa
Dobranoc, Secia.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justynaaaaa
Kreację to Wy, Drogie Panie, zmieniałyście ostatnio.:) A mnie nie chce się wpisywać hasła, więc dodaję sobie "a". Dekuś, nie ma mnie, bo jeszcze bardziej się rozleniwiłam i już nawet komputera nie chce mi się za bardzo włączać. Poza tym, walczę z kolejnymi dwoma zakochanymi żałosnymi natrętami. Czy oni nie potrafią zrozumieć, że ja się po prostu nie zakochuję i nie lubię bliskości?:o Heh, i znów trzeba na nowo szukać kolegów.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justynaaaaa
Cześć, Edzio.:) Tez pójdę już spać, bo mnie spito, jak codziennie ostatnio.:o Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, czyżby wszyscy jeszcze spali? Mnie gardziołko boli, muszę się wybrać do apteki po jakieś leki, czuję jakbym miała w gardle kaktusa, he he.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co u Was słychować? Pogoda ładna, słoneczko świeci to chyba trzeba korzystać z ostatnich promyczków, chyba mamy kalendarzową jesień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×