Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Linger

Gdzie mozna poznac jakiegos fajnego chlopaka?Robie rozeznanie

Polecane posty

Ja mam nadal kaszel i katar, nie jest ze mną zbyt dobrze :( Ale chorować nie mogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam wrażenie, że Eddie zagląda częściej niż jak miał wakacje. Wybaczcie to stwierdzenie, ale linger nie chciałaby już wracać do dawnych lat, kiedy to studiowała. Jakie to szczęście, że ma to za sobą :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale sie napracowalam ale jeszcze mi malo cos ostastnio energia mnie rozpiera:D dlatego moze w srode na basenik skocze mimo iz nie umiem plywac:D ale moze sie naucze w koncu:) moze beda fajni ratownicy:classic_cool: Lingus a moje sprrawy to wiesz jak:) moze w sr cos wiecej bede wiedziala:D:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seti, będę czekała na wieści ;) Ja kiedyś umiałam pływać, teraz nie wiem, bo boję się wody po tym jak kiedyś się topiłam w jeziorze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DOBRANOC😴 DOBRANOC😴 DOBRANOC😴 DOBRANOC😴 DOBRANOC😴 DOBRANOC😴 DOBRANOC😴 DOBRANOC😴 DOBRANOC😴 DOBRANOC😴 DOBRANOC😴 DOBRANOC😴 DOBRANOC😴 DOBRANOC😴 DOBRANOC😴 DOBRANOC😴 DOBRANOC😴 DOBRANOC😴 DOBRANOC😴 DOBRANOC😴 DOBRANOC😴 DOBRANOC😴 DOBRANOC😴 DOBRANOC😴 DOBRANOC😴 DOBRANOC😴 DOBRANOC😴 DOBRANOC😴 DOBRANOC😴 DOBRANOC😴 DOBRANOC😴 DOBRANOC😴 DOBRANOC😴 DOBRANOC😴 DOBRANOC😴 DOBRANOC😴 DOBRANOC😴 DOBRANOC😴 DOBRANOC😴 DOBRANOC😴 DOBRANOC😴 DOBRANOC😴 DOBRANOC😴 DOBRANOC😴 DOBRANOC😴 DOBRANOC😴 DOBRANOC😴 DOBRANOC😴 DOBRANOC😴 DOBRANOC😴 DOBRANOC😴 DOBRANOC😴 DOBRANOC😴 DOBRANOC😴 DOBRANOC😴 DOBRANOC😴 DOBRANOC😴 DOBRANOC😴 DOBRANOC😴 DOBRANOC😴 DOBRANOC😴 DOBRANOC😴 DOBRANOC😴 DOBRANOC😴 DOBRANOC😴 DOBRANOC😴 DOBRANOC😴 DOBRANOC😴 DOBRANOC😴 DOBRANOC😴 DOBRANOC😴 DOBRANOC😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raczej marny byłby ze mnie architekt, pojawiły się schodki, a na planie ich nie było :D Dobrze jednak, że nie buduję :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lingus widze, ze b. zmeczona ale tworczosc i kreatywnosc Cie nie opuszczaja:) spij z aniolkami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale której? Marquess czy Abba? A jedna i druga rewelacyjna :) Nie wiem, którą kocham bardziej :) Teraz już definitywnie dobranoc i 3majcie kciuki za mnie, żeby mnie jutro cholera nie trafiła w robocie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eddie chciałby zachowac resztki tajemniczości i anonimowości .. :o 🌼 częściej ? :P ma(miał) problemy z netem dlatego tak wyrywkowo teraz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setuś, wybacz ale stałaś za innymi postami a aż taki spostrzegawczy nie jestem :) spadam lulu bo do roboty mnie będą wynosić jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×