Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Maała

dostaję alergii na słowo orgazm

Polecane posty

to jakiś pieprzony mit :( chyba że chodzi o łechtaczkowy, ale to i dzieci mogą mieć :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D może i pełnoprawny ale zupełnie inny, jeśli opierać się na tym, co miałam trzy razy w życiu przez ułamek sekundy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zwykle do orgazmu potrzebny jest sex...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmarznieta
ja wierze tylko w łechtaczkowy w inny nie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten inny podobno istnieje, ja miałam namiastkę... jak narzekam, to mój facet: \"przecież miałaś kiedyś!\" tak, kurwa, ułamek sekundy :/ jak czytam o seksie, długiej grze wstępnej, długim stosunku i orgazmie to z reguły reaguję płaczem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jest super, ale najlepiej robię go sama :/ facet nie umie tak dobrze, nawet językiem ostatnio nie wyrabia :/ gdybym miała podczas stosunku byłoby super :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zależy gdzie palcami - łechtaczki nie umie dobrze pieścić (sorry, ale nie można porównać moich 10 lat praktyki z jego trzema), a w środku nie jest zbyt miło :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja nigdy nie mialam
zadnego!! a ponad 2 lata to robie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Larwy much będą się gięły
Maniek skoro stałeś się drapieżnikiem, który topi muchy pod napletkiem podobnie jak rosiczka w swych kwiatach możesz wykorzystać ich larwy do przeżywania pełnej rozkoszy. W przypadku gdy mucha utopi sie pod twym napletkiem może ulec zgnieceniu w czasie wibracji albo ze strachu wysrać ci jaja pod napletek, lub zostaną one wprowadzone tam w wyniku jej zgniecenia. Z jaj wylęgną się larwy, które penetrując przestrzeń pod twoim napletkiem będą dostarczały ci maksimum rozkoszy przez cały czas. Jak sie przekształcą w poczwarki to tez też będziesz odczuwał niemiłosierną rozkosz ponieważ będą się one gięły ocierając się o twoje wędzidło, a ty będziesz przeżywał chwile pełne rozkoszy. Po wylęgnięciu się z nich much będą one chciały rozprostować skrzydła ale naplet będzie im to ograniczał wiec zaczną intensywnie wibrować doprowadzając cie do szalu i w końcu nie wytrzymasz i siurniesz nasieniem i je zatopisz odczuwając przy tym przyjemna ulgę !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musisz spróbować z innym
:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qrde dziewczyny macie
po prostu nie wiadmo jakie oczekiwania bo sie naczytalyscie czy seks wam nie sprawia przyjemnosci?pewnie sprawia wiec o co to halo? jak bedziecie w ten sposob dazyly do orgazmu to w zyciu nie bedziecie go miec bo jestecie caly czas pod wlasna presja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do autorki ska ja to znam. tyle, ze moj facet nawet nie chce nauczyc sie doprowadzac mnie do lechatczkowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facecik taki
oj dziewczyny co wy macie za chłopaków? Przecież każdy umiejacy posuwac facet powinen wiedziec, jak palcami doprowadzić do pochwowego orgazmu. Jeszcze tak nie maiłem aby dziewczyna nie miała pochwowego. Gwarantuje! Podczas penetracji penisem to dużo trudniej, ale jak sie zacznie palcami to potem tylko zwielokrotnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zimny Józek
Julek już jestem całkiem gotowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedź jedź
o r g a z m ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niby palcami trzeba znaleźć ten punkt G :/ a jak już go znajdzie, to mnie to raczej drażni, a nie sprawia przyjemność. zresztą to wszystko jest nie fair :/ a józki i julki na drzewo spadajcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×