Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

przejdzie :) przyszla mi wlasnie poczla z wielka iloscia reklam jak zwykle :D druga kawa na stoliku mala oglada bajki obok mnie :) co macie w planach dzis ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupilam zajebiste kozaki,oficery:D wreszcie...bo w zeszlym tygodniu sie nachodzilam i nic,a jak byly,to jakies kalosze.... Dla malego kupilam pare bluzek,spodni nie bylo,ale zahacze gdzie indziej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj mam zamiar jeszcze jechac do sklepu jedna pare butow oddac,bo juz mi sie jednak nie podobaja:P W zeszlym tygodniu kupilam se 2 pary,czarne i brazowe,podobny model,tylko brazowe ciut hmm,sztywne:O Wiec je chce oddac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lena 😘 za pobodke! Ale z ciebie ranny ptaszek! Tzn wszystkie jestescie ranne ptoki :D Ja dopiero na 8ma docieram do pracy ale dzisiaj musialam wstapic do szewca bo mi sie obcasy odklejaly... szok, poprostu cale odchodzily, tak ni stad ni zowad (ha ha ha to ostatnie :D ) No Lena, pochawal sie co kupilas!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to calkiem calkiem zakupy :) ja ostatnio przez neta cos wole moze dlatego ze nie lubie latac po sklepach co do wyspania sie to ja nietomna jestem codziennie niezaleznie od tego ile godzin spie :P to ciekawe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie robie dzieciakom pokoj:) Kolory,czerwien i zielen:D Ale taka zajebista:D Namioty nad lozkami,malemu zwisa smok zielony,dlugi z wielkim jezorem:D Pelno duperel:D Same wiecie,co w Ikeii mozna kupic:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi Dea to nie zle wywijalas:Pze Ci obcasy odpadly :D Martik ja tez spac moge dluuuugo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do przedzszkola mala dam jeszcze pod koniec tego roku albo zaraz na poczatku nowego, zeby miala trzy latka z tym ze na sesje jedna czyli 3godz jakies dwa razy w tygodniu na poczatek zeby sie przyzwyczaila, a mam szczescie po przedszkole mam 3 min drogi od domu :) co do Ikei tez uwielbiam - a mala jaka zabawe ma :D zawsze sie kladzie na lozkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz kupuje czerwone krzeslo,plastikowe,takie fajne wyzlobione dla duzego:D A dla malego zielony stolik:) I taka jeszcze hmm,bujawke,nie wiem jak to nazwac:D I takie materialowe\"polki\",zeby maly se tam cos wlozyl,jakies pluszaki,kolo lozka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martik,u nas jest tzw.\"przedszkole\"na jedna godzine:D Dostaje sie telefon i gdyby cos,to oni dzwonia do Ciebie:D Masz tylko jednak godzine,takze trza se sprezac:D A dzieciaki maja tam frajde a my spokoj:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja mala tez ma juz swoje piersze dorosle lozeczko :) tez z ikei eh tylko miec pieniadze normalnie i mozna urzadzac i urzadzac jak w bajce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zawsze lubialam jezzdzic do ikei jeszcze jak bylam w polsce Mam tego duzego zielonego weza z ikei:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×