Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

czy tylko ja mam takie problemy aby dzis na kafe wejść? co jakis czas mnie nie wpuszcza :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia wyczytalam wczoraj na jednym topiku na redakcji ze programisci pracuja nad ulepszaniem kafe i stad te problemy min probuja zrobic cos takiego zena nick logujesz sie na przyklad przy pierwszym poscie a potem nie musisz wklepywac zas hasla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żeby zrobili chociaż tak,żeby komp mógł zapamiętywać hasło jak np przy logowaniu do NK.........może im wybaczę te trudności wtedy ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niby moge opuscic lekcje-w koncu to nie jest szkola obowiazkowa ale bede w plecy 3godz-wiec sie jakos pomecze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, dzieki - myslalam ze w pracy odpoczne a tu mnie zawalilo :o Cora dzis z tata i jakos taka spokojna dzis rano byla, kaszke zjadla ale walka byla ogromna. Pani doktur powiedziala ze to wirus i ze moze ze dwa tygodnie potrwac. Zobaczymy. Hugolina, a cos ty zlapala? 😘 na polepszenie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurka , ja wiem ze na wirusy z reguly nie ma lekarstwa ale moja cora jak miala cos niewiele ponad roczek sie rozchorowala tez lekarka powiedziala ze jakis wirus i mala dostala wtedy zastrzyki dwa razy dziennie przez 5 dni :o pomoglo ,juz chyba trzeciego dnia bylo widac poprawe bo kupki nie byly czeste (moze gora 3 dziennie) i coraz \'ladniejsze\' ze sie tak wyraze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc girls:) co chorobsko wzielo ? wspolczucia.. u nas tez ostatnio, najpierw ja ospa, teraz mala zalapala, na szczescie juz po wszystkim.. cos przybita jestem dzis.. od bardzo dawna..jakos tak spadek nastroju, nie wiem moze przez ta pogode ... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za malo slonca :( ja chyba sprobuje na solarium na pare minut - taka namiastka slonca kiedys w PL w zimie mi pomagalo-pogrzalam sie kilka minutek i juz lepiej bylo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×