Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

Izunia my tak od wczoraj o tych pierogach:) Wiona dzis u mnie:D ogrzewanie wylaczone wszystkie okna otwarte slonko na dworze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też słonko :D A jak szłam otworzyć okna to w psa weszłam hihihihihi bo nie zauważyłam,że się wyłożył pod balkonem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski :) macie szczescie u mnie pochmurno strasznie ale humorek na piateczke jest :D cos pierogowo sie zrobilo hihi :P i swiatecznie ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martik to wysylam troszke slonka do Ciebie-slonko:D Izunia moze sunia postanowila byc dywanem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co tak cichutko ? co porabiacie ? ja wlasnie wcisnelam malej sniadanko oj cos ostanio nie ma apetytu:) mam chopla na tym punkcie juz chyba.. jeszcze w osrodku nie chca mi badan dla niej zrobic.. chyba wojne trzeba zrobic zeby dali rady ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ zaraz spadam z pracy bo teraz z chlopem pol na pol pracujemy, ja rano on popoludniu, bo mala jeszcze w domu. Martik, a twoja ma ospe? A nie byla szczepiona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a swieta w PL bedizemy spedzac to nie mam sie co martwic o kolacje :) no i na pewno wiecej niz 3 kilo przybiore bo u tesciowej jedzonko ze palce lizac!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz jej przeszla praktycznie ospa, nie bylo w sumie zle na szczescie :) ja ja zarazilam , a ja zlapalam chyba od kogos w pracy tak mysle bo nigdzie indziej nie przychodzi mi do glowy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martik, ale corka byla szczepiona na ospe? Pytam, bo moja jest szczepiona ale nie wiem czy i tak nie zlapie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaa, Lena, zapomnialam!!! Dzieki za fotki, Kropeczka przecudna, teraz ja tez chce!!!! Jak tylko mala troszke podrosnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w marcu lece na pare dni do Mamusi :D nie bylam w domu od prawie poltora roku... a w kwietniu przylatuje moja przyjaciolka do nas .. sprobowac sil hihi :D ale sie ciesze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmykam sprzatac powoli jeszcze zanim mala pojdzie na drzemke tymczasem pa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martik za stronke :) 🌼 cichutko bylo bo ja na zakupach farbe do wlosow sobie kupilam :) a jak sie chwale to jeszcze podklad i blyszczyk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcialam sobie kupic golfik (nic specjalnego , prosty , zwykly w asda za 10 poundow) ale wisialy biale i czarne bialego nie chcialam bo juz jeden mam a czarne ..ech najmniejszy rozmiar to 20 :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahaha...najmniejszy rozmiar to 20!!!! to ile to na normalną rozmiarówkę skoro 10 to nasze 38 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wyobraz sobie ze jak przelecialam wieszaczki zeby sprawdzic czy moze gdzies z tylu nie wisi to najwiekszy wiszacy byl 24 !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×