Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

moja corka dzis idzie na lyzwy ze szkola-az sie boje:Obo ona nigdy nie jezdzila:P Mam nadzieje ze wroci w jednym kawalku:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj mala od Mikolaja zza sciany hehehe dostala duza hulajnoge-na duzych kolach jak w rowerze-i pojechala dzis na niej do szkoly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czlowiek raz sie odepchnie i jedzie i jedzie hehe wiem bo juz wczoraj sama wyprobowalam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na lyzwach jezdzilam jak dzieckiem bylam:)ale bylam samoukiem hahaha jaka dumna bylam ze moge sie wreszcie na nogach utrzymac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak bylam mala to mnie zawsze Tato zabieral na lodowisko :) a jak nie na lodowisku to mialam takie miejsce z mocno ubitym sniegiem (gorki na osiedlu gdzie dzieciaki na sankach i nartkach i na tylkach ;) smigaly) i tam chodzilam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialam ochote kupic sobie rolki :) dzieciom kupilismy latem i mialam sobie sprawic zeby z nimi jezdzic ale jakos sie nie zlozylo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale corki jeszcze nie uczylam-i dlatego troche sie obawiam:Oczy w jednym kawalku wroci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basen kolo domu to ja tez mialam ale kryty :D plywac tez chodzilam :) jako dziecko bo to kopalniany budynek byl a potem zamkneli kopalnie to i basen zniknal :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na rolkach jeszcze nie jezdzilam:Pchoc kolezanka mnie od roku namawia bym sobie sprawila i znia jezdzila ciut sie obawiam o swoje kostki:Oczesto je krece:Onawet na plaskiej drodze😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj byl nie kryty-zreszta to taki basen ze stawow zrobiony:Pzrobili tylko brodzik dla dzieci i 3metrowe a tak to zarosla plywaly:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe tez na wrotkach jezdzilam:)-ale rolki to juz wyzsza szkola jazdy:P kiedys z siostra zrobilam przejazdzke na wrotkach swojemu chomikowi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a o corcie sie nie martw :) dzieci zdolne sa :) moja mloda sie ostatnio z kolezanka na rowerze bez bocznych kolek nauczyla jezdzic to Twoja na lyzwach sobie poradzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×