Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

1,5 roczny labrador jest do adopcji.....dotychczasowy właściciel chciał go uspić!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kable były obgryzione,a szyba wylizana......normalnie codziennie z ręcznikiem latałam i wycierałam te języki z szyby :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no troche Ci zajmie to odchowanie:) bedziesz tez latala z recznikiem jezyki zmazywac;)hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hugolina ma rację....ja miałam dorosłą sukę wziętą ze schroniska,kochała nas całą sobą!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie dużo w tym racji ...... na razie myślimy czy będziemy w stanie zapewnic psiakowi maksimum uwagi i czasu ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia 30 nasz wspólny to byłby pierwszy, natomiast zawsze mieliśmy pieski w swoich rodzinnych domach w Polsce, wiec jesli chodzi o pilegnacje i opiekę nad nim raczej nie byłoby problemu.Na temat szczepien i ubezpieczenia dowiedzielibyśmy sie wiecej, tylko zobaczymy co wynajmiemy tym razem i jak z czasem wyrobimy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annnnnnna jednym słowem wprawieni jesteście i wiecie na co możecie liczyć ze strony psiaka ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Lasencje Dea 🖐️ zagladaj czesciej :) Anna 🖐️ no Ciebie tojuz daaaaaaaawno nie bylo! fajnie ze znow zagladasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owszem, i taniec z maopem jest nam znany :) najchetniej zabrałabym tu mojego z Polski ale już z niego struszek i chyba to nie najlepszy pomysł, w Polsce ma swój dom , swoją rodzinke z którą jest od zawsze (mioch rodziców) jest ropiszczany i nigdy sam nie zostawał a tu musaiłby i wszystko nowe... dla mojego leniaucha to byłaby wielka krzywda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powera nie mam cos ostatnio i wolniej mi idze obskoczenie wszystkich topikow , poczty i jeszcze wszystkiech okienek gg :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×