Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

a ja się opalałam na balkonie :D przecież nie może się takie piękne słońce zmarnować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okna w calym domu fruwaly u mnie wczoraj caly dzien dzis na razie w sypialniach pootwierane bo wlasnie tez bylo sloneczko potem znow ulewa a teraz znow sie przejasnia - nie nadazylabym zamykac w razie W bo zacina wlasnie w okna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie slonko ale potem ma byc burza:Pech cala belgia:P moje slonko sie dzis marnuje:( bo nawet niemam czasu wyjsc na ogrod ale w weekend nadgonie:)ma byc goraco!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tutaj tez poleje za limit:) I_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_I I_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_I I_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_I I_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_I I_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_I I_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahaha no nawalisz sie bo ja tez stawiam (troche spoznione ale zawsze ;)) |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuuuuu dzieki 😘 najaram sie :classic_cool: mialam z lekka ciezki wieczor wczoraj a dzis troche ciezkie popoludnie mnie czeka wiec sie przyda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×