Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

wycieczka tez brzmi ciekawie podoba mi sie bardzo Walia jeszcze \"kawalek\" zostal mi jej do objechania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my rowniez oficjalnie rozpoczelismy w ten weekend sezon grillowy i na poczatek znajomemu zachcialo sie probowac lobstera z grilla zjadlam tylko szczypca ,nawet dobre ale reszta juz mniej smakowicie wygladala :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eternity1302 po moim ostatnuim gotowaniu kraba w koprze jakos straciłam zapał do eksperymentów kulinarnych :) kiełbaski, szaszłayki, karkówka - i mniam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my do Walii mamy rzut beretem wlasciwie :) wiec na poczatek skupilismy sie na tym co najblizej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten lobster podobno juz byl kupiony ugotowany wiec na grillu mial tylko \"dojsc\" a malze tez gotowe w sosie - wystarczylo wrzucic na 4minutki do mikrofali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
thx 😘 :) cos sie chlodny wiaterek dzis przyplatal zapowiadali niby w prognozie ze bedzie chilly wind ale mial byc dopiero od jutra mam nadzieje ze niczego nie przywieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem po zajęciach, padam na ryjek:p jutro wstawie linki do fajnych stron gdyby Was naszło żeby swój angielki poćwiczyć :D:D:D uciekam do kuchni bo głodna jestem niemożliwie paaa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×