Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

eternity1302 \"Ania mam nadzieje ze sie nie pogniewasz ale pozwole sobie Cie poprawic kobiety sa prozne \" oj ja sie nie gniewam jak toś mnie poprawia i ma racje :) chwała Ci za to 🌻 dziendoberek 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie remontu generalnego cięg dalszy, dzisiaj akcja - fryzjer :P i bank - wrrrrrrr 4ry razy zmieniałam aldres w banku a Ci dalej uparcie wszysko wysyłaja na stary, zaraz mnie trafi !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annna ja wczoaj bylam u fryzjera:) i o dziwo pierwszy raz jestem zadowolona:) ja dzis wkuwam czasowniki nieregularne:Ojeszcze gorsze niz w angielskim😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze u Was wiecznie jakies problemy sa z bankiem:Okiedys Smiley tez pisala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :) Aniu dzieki za poprawkowe ;) ziolko :D rzadko kogos poprawiam ale wlasnie tylko wtedy jak mam racje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hugolina uszy do gory ! kurde ja nie znam wszystkich angielskich czasownikow nieregularnych-te ktore sie uzywa najczesciej na codzien to jakos mam \"obkute\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i bede ciekawa :P co bedziesz robic u fryzjera? :) ja sie powinnam tez wybrac odswiezyc troche ciecie ale sie boje 😭 obecna fryzure przywiozlam sobie z Pl od mojej fryzjerki , \"troche\" odrosla od pazdziernika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×