Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

Izunia 30 a najlepsze jest to że im później wstane tym berdziej mi sie spac chce :) w latach szkolnych wstawałm o 4, 4.30 i brałam sie za naukę i tym sposobem dorobiłam sie magisterki, uczac sie wieczorami nawet podstawówki bym nie skończyła chyba :D ale bólem było przekonac rodziców w podstawówce że ja wieczorami nie przyswajam, potem mi odpuścili na szczescie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smiley 🌻 za stronkę ja dzisiaj już po 1 kawie i energydrinku - umieram na głowe aż mnie mdli, leci ciśnienie :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smiley eternity1302 hugolina 🌻 polepszyło mi sie :) ogórkowa - mniamniuśna :D ja dzis na zyczenie mojego pana zrobiłam pierwszy raz w życiu leniwe pierogi - nie cierpie wszelkich klusek, z cynamonem zmusiłam sie do zjedzenia 2 sztuk :) ale biorę się za gotowanie kapuśniaku - będzie wyzerka :D właśnie kolezanka mi poleciła przy okazji wakacji w Pl odwiedziny w http://www.tatralandia.sk/main.php?menu=&lang=pl mieszkam ok 160km od tego miejsca, chyba sie wybierzemy :) była któraś z Was tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smiley za stronkę🌻 ja w życiu nie zrobiłam żadnych pierogów...nawet leniwych ;) zresztą jedyne pierogi które naprawdę lubię to z kapusta i grzybami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania nie byłam tam...ale brzmi zachęcająco!!!!! Może się też wybiorę....pod warubkiem,że znajdę opiekunkę do psa ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leniwych pierogow tez nie robilam ale zwykle umie:) Annna ja tamnie bylam ale moja kolezanka byla-wyslala mi nawet zdjecia i byla zadowolona byla tam z dzieciakami-a tam duzo atrakcji dla nich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia 30 ale Ci dobrze :) ja kolorek sobie jedynie moge odświerzyc jak włosy zafarbuję bo pogoda u nas taka ze pożal sie Boże dlatego też mam zamiar dzisiaj powyżywac sie kulinarnie i nagotowac trochę do zamrażarki, co by na lenia było w sam raz :D dzis krokiety i bigos :P ide po kapuste, mam nadzieje ze plecak wytrzyma napór słoików :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annna ale z Ciebie gosposia:) ciagle cos gotujesz i pieczesz:) u mnie jest cieplo ale slonko za chmurkami schowane wiec na opalanie niemam szans:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hugolina bo lubię, ponoc ma charakter po babci a ona gotowała i w domu i na wesela czy mniejsze przyjęcia, a zreszta jak cos człowiekowi wychodzi i go chwalą to mu sie bardziej chce :) nie to co z moja nauka angielskiego, Wy ciągle słowka wkówacie a mnie odrzuca poprostu :( .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dziś normalnie upał!!!! ja na gotowanie mam sposób:P ponieważ za tym nie przepadam to mam opracowanych do perfekcji kilka potraw.....aby zawsze mi się udało,a gotowanie jak najmniej czasu zajmowało :D a takie rzeczy jak pierogi czy bigos to ja tylko u rodzinki jadam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pochwalę się!!!! dojrzała mi pierwsza truskawka z plantacji balkonowej hihihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia 30 gratuluje truskawki ja to tylko kwaitki w doniczkach chowam, nie znam sie na uprawch niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia gratuluje pierwszej truskawki:D Annna mi tez sie nie chce uczyc:P a musze :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję za gratulacje 👄 troszku trudno byłoby komuś zwinąć moją truskawkę....zważywszy że na balkonie w doniczce rosnie,a balkon wysoko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odnośnie kwiatów to ja raczej wyznaję zasadę....jak kupię to maja mi rosnąć...inaczej je straszę że wyrzucę!!! ;) mam nawet muchówkę z rodziny rosiczki!! powypuszczała masę pułapek i czasem nawet coś uda jej się smakowitego złapać!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za to w zeszłym roku zasiałam sobie lawende na balkonie....ale coś mi dość marnie rosła....więc postanowiłam ją nawozić takim nawozem do roślin kwitnących....lawenda nadal rahitycznie wygladała..........dopiero pod koniec lata doczytałam,że lawendy się nie nawozi!!!! im gorsze warunki tym ona bujniej rośnie i piękniej kwitnie :D człowiek uczy się na błędach hihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj kurka , wypadaloby sie i tu przywitac 🖐️ :) Izunia 🌼 i za limicik od razu postawie i tu ;) |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheheh a kwiatki to jakos mi rosna ;) jednego tylko niechcaco zamordowalam :( pepperomie - jak pojechalismy do Pl w pazdzierniku jej sie zmarnialo i nie odratowalam ale za to marantami sie moge pochwalic i kwitna mi nawet jak goopie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem pewna,że mam dracenę i banjamina....nazwy reszt kwiatów są dla mnie tajemnicą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to i tu masz Izunia 😘 heheeh jak chcesz to zrob foty swoim podopiecznym i moze Ci pomoge z nazwami ;) jesli chcesz sie dowiedziec :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noooo...szczególnie benjamin piknie teraz wygląda ;) jak zrobię fotkę to się jeszcze przerazisz!!!! wygląda jak badyl z kilkoma listkami i zaczątkiem nowych.....chyba nie zauważył że wiosna już dawno przyszła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×