Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

Lloyds - ech znowu dzwonili do biura, znowu zmienili adres, znowu przepraszali - 5 ty raz :( W HSBC tez mieliśmy konto i też nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę napewno wycieniowac, moze podciac skrócic trochę, generalnie odświezyc :) dobra uciekam paaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlsnie w wiadomosciach podali ze dwoch polakow w Belgii zderzyli sie tirami na autostradzie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania milego \"fryzjerowania\" ;) Hugolina :o kurde ja na autostradach to sie panicznie boje tirow jak przejezdzamy obok to az mi sie wszystkie miesnie jakos tak same automatycznie napinaja :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eternity ja mam tak samo:Oniestety tu wszedzie na drogach tiry:P jak jade tym jeepem to mam wrazenie ze zaraz pofrune jak mnie tir mija:O ide dalej pracowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🖐️ z fryzjerowania nici bo fryzjerka nie miał terminów :( mam zarezerwowaną wizytę dzisiaj na 11.45 :P ale pogoda piękna od rana, znowu mi M opali:) jeszcze dzisiaj i dłuższy weekend przedn nami :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annna🖐️trzymam kciuki zeby wloski wyszly piekne:) u mnie cieplo ale pochmurno:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :) Hugo 🌼 Ania pewnie juz po wizycie u fryca? kurde i jade do Ciebie !!! u mnie szaro , nie deszczowo-szaro ale to takie przymglone szaro a moze dojdzie do mnie to slonce od Ciebie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyszłam od fryzjera właśnie i jaka zobaczyłam siebie to sie poryczałam - pierwszy raz w życiu za sprawą fryzjera:/ miała mi podciąc włosy, wycieniowac a obcięła tak dramatycznie że szok :( na szczescie sa na tyle długie że można je sopojnie spiąc. Lace po lokówkę, przeciez sie w tych strzępach ludziom nie pokaze . buuuu jak mi żle, ale jestem złaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annnna znam ten bol😘 juz mnie w belgii tez raz opitolili-musialam czekac az odrosna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anus 😘 ja tez sie moge \"pochwalic\" przygoda u fryzjera w Uk :o zauwazylam ze najlepiej to miec ze soba zdjecie zeby pokazac (najlepiej jak widac z kazdej strony bo nie wiem kto je uczyl ale jak widza sam przod to nie umieja sobie dobrac pasujacego tylu :o zero inwencji) nawet jak sie chce te sama fryzure tylko odswiezyc to tez najlepiej ze zdjeciem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze w Pl wizyta u mojej fryzjerki byla poprawiaczem nastroju zawsze bylam zadowolona choc nawet nie mowilam jej co ma robic - ja siadalam i mowilam ze chce zmiany a ona zawsze mnie super obciela i kolor zrobila ! a tu to sie czlowiek stresu naje zanim w ogole do salonu dotrze :O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chyba juz znalzlam fryzjera u siebie:)ale sciac mu sie nie dam hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×