Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

i od razu postawię za swój limit ;) |_| |_||_| |_| |_||_| |_| |_||_| |_| |_||_| |_| |_||_| |_| |_||_| |_| |_| |_| |_||_| |_| |_||_| |_| |_||_| |_| |_||_| |_| |_||_| |_| |_||_| |_| |_| |_| |_||_| |_| |_||_| |_| |_||_| |_| |_||_| |_| |_||_| |_| |_||_| |_| |_| |_| |_||_| |_| |_||_| |_| |_||_| |_| |_||_| |_| |_||_| |_| |_||_| |_| |_| |_| |_||_| |_| |_||_| |_| |_||_| |_| |_||_| |_| |_||_| |_| |_||_| |_| |_| |_| |_||_| |_| |_||_| |_| |_||_| |_| |_||_| |_| |_||_| |_| |_||_| |_| |_| |_| |_||_| |_| |_||_| |_| |_||_| |_| |_||_| |_| |_||_| |_| |_||_| |_| |_| |_| |_||_| |_| |_||_| |_| |_||_| |_| |_||_| |_| |_||_| |_| |_||_| |_| |_| |_| |_||_| |_| |_||_| |_| |_||_| |_| |_||_| |_| |_||_| |_| |_||_| |_| |_|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość durnowate
Czy wy nie macie rzeczywiscie co robic ?? jaki denny topik!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
durnowate----> a pozwolisz że ze swoim prywatnym czasem będę robić co mi się podoba ? a tobie akurat nic do tego czy będę napitalać na kafe czy będę dziergać na drutach :p a idąc twoim tokiem rozumowania - nie masz co robić tylko zaglądać na durnowaty i denny topik ???????????????????????????????????????????? i co za strata czasu!!! bo zajrzeć to jedno a zostawić post to drugie !!!!! nie szkoda ci było??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eternity1302 ten sam wyszperałam, jeszcze pod oczy musze sobie nabyć z tej serii :) Tu za limiciki i dla czajnikówm 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 a ja zapijam smutki w martini bo teścik znowu negatywny, dzie ta moja @ sie zapodziała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annna damCi malutka rade:)czasem jak sie bardzo chce dzidziusia i sie bardzo stara-to wtedy nie wychodzi Przestan o tym myslec-wrzuc troche na luz-zobaczysz ze wtedy sie uda:)i nie za duzo tego martini dzisiaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to poleje za te 10700:) I_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_I I_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_I I_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_I I_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_I I_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_I I_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hugolina dobrze radzi ;) można spróbować \"odpuścić\" sobie tak na niby - nie zaszkodzi a może akurat będzie surprise ? a pomarańczki z reguły ignoruję ale akurat ta trafiła jak byłam z lekka rozdrażniona :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje za ziolka😘 ja tez rozdrazniona jestem:Phehehe wiec lepiej mi w droge nie wchodzic😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×