Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

To ja stukam we wtorek, po ubładaniu pani urzędniczki (bo w piątek mają busy day i chciała nas umówic na poniedziałek, a żywej duszy w urzędzie nie było) przebrnęlismy przez formalności i wybraliśmy sobie 25 pażdziernik godź 14.00 na nasz ślub :D:D:D polewam z tej okazji } } } } } } } } } } } } } } } } } } } } } } } } } } } } } } } } } } } } } } } } } } } } } } } } } } } } } } } } } } } } } } } } } } } } } } } } } } } } } } } } } } } } } } } } } } } } } } } } } } } } } } } } } } } } } } } } } } } } } } } } } } } } } } } } } } } } } } } } } } } } } } } } } } } } } } } } } } } } } } } } } } } } } } } } } } } } } } } } } } } } } } } } } } } } } } } } } } } } } } } } } } } } } } } } } } } } } } } } } } } } } } } } } } } } } } } } } } } } } } } } } } } } } } } } } } } } } } } } } } } } } } } } } } } } } } } } } } } } } } } } } } } } } } } } } } } } } } } } } } } } }

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bleeeeeeeeehhhh pająki :o wczoraj szukałam w necie info na ich temat bo u nas w domu łażą takie wielkie , około centymetra mają długość samego \"ciała\" a do tego jeszcze wstrętnie owłosione nogi :o się okazało że to typowy pająk DOMOWY bo myśleliśmy że one gdzieś z zewnątrz przyłażą a że biegają to znaczy że mają okres godowy i samiec szuka samicy bo zwyczajnie w ciągu reszty roku raczej ich nie widać bo nie potrzebują za daleko wyłazić z kryjówek mają pecha bo u nas za mocno się nie rozmnożą bo już kilka martwych ciał zostało wyrzuconych za okno :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Was czytam i czuje jak mi cos po plecach łazi - oczywiście nic tam nie miałam ale ile sie własnych pleców naklepałam i naobrascałam jak pies za ogonem to moje :D zmieńcie temat wstręciuchy bo osiwne !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheheh :p a u mnie nadal nic nie wiadomo, chyba jutro pójde pod igłę i tak sie skończy :D ale sie boje, kurcze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiadomo ale się staracie więc to prawie jakbyś już była więc ja wolę z odmawianiem nie ryzykować ;):D a igła nie taka straszna ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobietki 🖐️ uciekam do sklepu i bankomatu, mam nadzieję że juz po raz ostatni w sprawie paypal wrrrrrrr :D🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×