Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

Izunia 🖐️ i stawiam od razu ;) |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki wiecie może gdzie na Lloydsowskiej karcie debetowej Visa znajduje się Issue number???? buuu nie chche mi sie iść do sklepu doładowac tel i chciałam przez internet a tu dupa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki :) Ania 🖐️ nie mam z Lloydsa , nie wiem kaj ten numer ciekawe czy wiem gdzie jest na mojej bo ztego co słyszałam to mało kto wie gdzie ten numer jest hahah :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki kochane Wy moje niezawodne 🌻 właśnie znalazłam to samo co Eternity i płatnośc poszła poprawnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) chyba znów zaginełam w przestworzach czasowych, bo wiedzę, że dawno mnie nie było... Izunia :) przyznam sie, że naszło mnie po raz pierwszy z liśćmi i postanowiłam je polakierować, zobaczymy co z tego wyjdzie ;) Izunia za stronkę 🌻 Łał!!! jaki ładny, okraglutki limicik ;) i za niego 🌻🌻🌻 euforka :) hugolina :D:D:D za pełnitką stronkę 🌻🌻🌻 :D I jeszcze raz za stronkę Hugo 🌻 eternity :D za licznik 🌻🌻🌻 I dla wszystkich na topiku :D:D:D 🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻 a co będę żałować ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pochwal się Emmi swoim rękodziełem ! na jakiegoś fotosika czy cuś wrzuć zdjęcia - z chęcia popodziwiamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×