Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

Hugolina 🌼 z próżniowym foliowaniem też niezły pomysł Emmi z kalendarzem pomysł suuuuuper!! zwłaszcza z tym sznurkiem zamiast bindowania - będzie taki cieplejszy , domowy i osobisty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko boję się, próżnia foliowa i maszyna to to za delikatne jest :O raczej foliuje się jakieś trwalsze przedmioty :( a to to jest takie słabiutkie, polakierowane to nabrało trochę sztywności ale...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za ziolo😘 Emmi w garnku jest moja kolezanka ze szkoly-welonka ale dalej niewiem chyba 99 ale nie jestem pewna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emmi ja nawet do kuchennych garnków idę tylko wtedy gdy muszę ;) poza tym nie jestem tak uzdolniona w rękodziełach no może nadawałabym się na prząśniczkę;) bo walczę z długim włosem mojego psa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emmi jak będę miała chwilę dłuższą na wklejanie fot to specjalnie dla Ciebie założę sobie tam konto ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
świetnie eternity :D super, może ktoś jeszczze się namówi, przecież to nie muszą być kuchenne szpargały czy rękodzieła, przecież tam są różne tematy - krajobrazy, zwierzęta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Emmi, suuuuper pomysl z tym kalendarzem!!! Jesli pozwolisz to za kilka lat (a moze juz w przyszlym roku? Jak mala przestanie bryzgolic mi po scianach) ci ten pomysl podkradne!!! Acha, dziewczyny w UK, w Royal Mail mozna zamowic znaczki pocztowe z wlasno podanymi zdjeciami. My myslimy zeby tak zrobic, i wyslac zyczenia swiateczne z gebka malej na znaczkach Hugo 🌻 wiesz za co ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea ciao bella 🖐️ jak Italia ?? dzięki za podpowiedź ze znaczkami ! na Święta wysyłamy kartki zrobione przez młodszą w szkole a szkoła oddała je do druku (Ł6 za paczkę 12 sztuk z podpisem kto zrobił kartkę ) to może na znaczki damy zdjęcie starszej ! extra !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eternity 😘 calkiem niezly obiadek, az mi slinka leci. Ja mam salatke jarzynowa od wczoraj bo mi kolezanka smaku narobila, i chyba do tego zrobie pieczarkowa, bo cos za mna chodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eternity, bylo super, temp 22 stopnie i sloneczko. szkoda tylko ze tak krotko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lena, no w czas sie pojawilas :p ja wlasnie se strzelilam zupke marchewkowa, pycha!!!! a te sledzie to jak robisz? z matjasow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i stawiam |_| |_| |_||_| |_| |_||_| |_| |_||_| |_| |_||_| |_| |_||_| |_| |_| |_| |_| |_||_| |_| |_||_| |_| |_||_| |_| |_||_| |_| |_||_| |_| |_| |_| |_| |_||_| |_| |_||_| |_| |_||_| |_| |_||_| |_| |_||_| |_| |_| |_| |_| |_||_| |_| |_||_| |_| |_||_| |_| |_||_| |_| |_||_| |_| |_| |_| |_| |_||_| |_| |_||_| |_| |_||_| |_| |_||_| |_| |_||_| |_| |_| |_| |_| |_||_| |_| |_||_| |_| |_||_| |_| |_||_| |_| |_||_| |_| |_| |_| |_| |_||_| |_| |_||_| |_| |_||_| |_| |_||_| |_| |_||_| |_| |_| |_| |_| |_||_| |_| |_||_| |_| |_||_| |_| |_||_| |_| |_||_| |_| |_|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×