Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

Ślicznie dziękuję za gratulacje,chociaż ja uważam,że srebro to dostaje.....pierwszy przegrany ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia nie zgodzę się z Tobą, moim zdaniem przegrane jest 4 miejsce a nie medalowe, bo medalowe to wygrane :) Wiadomo, że drugie lepsze od trzeciego, a srebrny gorszy od złotego, ale tak to zawsze można się do czegoś przyczepić... pomyśl, że ten z brązowym chciałby być na twoim miejscu, a ten na czwartym miejscu na brązowym... itd :D Ja uważam, że drugie miejsce na taaakim konkursie to jest coś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
The best -oby remoncik szybko zleciał ! i gratuluję podopiecznych ! :) może się załapiemy na jakieś fotki kociaków ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emmi mam nadzieję że u dentysty bezboleśnie było 😘 a jeśli chodzi o moje prace (rozumiem że chodzi o kartki) to naoglądam się czasami takich ręcznie wykonanych po różnych galeriach w necie ,mam jakieś ze 3 gazetki na ten temat więc jakieś obrazy zostają w głowie ale jak już siadam do zrobienia to leci samo z głowy jak otworzę magiczne pudełeczko ze sprzętem ;) rozłoże kilka papierów i dodatków i samo mi się nasuwa jak je połączyć nie lubię za bardzo robić pod szablon - z robótkami na drutach też tak jest - z szablonu to najwyżej wzór jakiś a reszta ode mnie bo na przykład spodoba mi się wzór kamizelki jakiejś a ja wolałabym go na szaliku czy golfie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emmi ma rację z tymi medalami ;) a pierwszy przegrany to ten co się nawet nie stawi do konkurencji i nie spróbuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smiley na te przemoczone nogi to proszę uważać !o przeziębienie nie trudno ! herbatka z cytrynką i ciepłe papucie albo skarpety na stopy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej 🖐️ musze troche fotek kociaczkom porobic i zrzucic na laptopka bo na razie mam tylko 2 fotki na telefonie ale zgubilam kabelek :( ogladalyscie stronke ktora podalam? a tak na marginesie jakie zarelko polecacie? jak bylam u weta na szczepieniu to powiedzial ze tylko sucha karma. no losie na suchej to by umarly z glodu bo jeszcze wszystkich zabkow nie maja i widze jak sie mecza. jedza to karme ale najczesciej w ostatecznosci. whiskas dla kociatek w ogole im nie wchodzil, go cat jako tako, tylko Hills Feline jedza w miare ze smakiem. miseczka stoi pelna caly dzien ale one jedza tylko jak sa glodne czyli jakies 50% dawki przewidzianej na dzien (i to juz po odjeciu mokrego) a rano i wieczorem obowiazkowo mokre jedzonko z saszetki lub puszki. a jak nie dam tylko nasypie wiecej suchego to chodza i miaucza :( normalnie nie moge sluchac :( wasze koty tez tak maja??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
The best nie zaglądałam na tamtą stronkę bo zwierzaczków u mnie na razie niet są plany na świnkę morską ale z realizacją może potrwać koniecznie zrób kociakom sesję zdjęciową :) i nie karm ich rzeczywiście cały czas \"na sucho\" - jak miałam psy to suchą dostawały tylko od czasu do czasu a teraz dobranoc mówię 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! eternity:) no to podziwiam , że tak po prostu sama z siebie, chociaż ja też niby wyszywam ze wzroru ale zawsze muszę coś tam zmienić, no nie cierpię tak identycznie :P the best...(przepraszam za skrócenie) nie podpowiem karmy kociej, bo ja na wsi niemalże mieszkam i koty same układają sobie menu :D dostają mleko dwa razy na dzień, bo tak zostały nauczone pierwsze przez swoich pierwszych włascicieli i spróbuj im mleka nie dać, to drą się pod drzwiami , ale i suchej też im podajemy, bo na przykład maluchy jeszcze nie polują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×