Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

o żesz orzeszek aleście nasmarowały [wielkie, wyłupiaste oczy] Tyle nowych dla mnie nicków, że przez chwilę myślałam, że pomyliłam topiki :) megamindy :) tyle stron do przeczytania... ale Wam się nudziło, że też nie nudzi Wam się, kiedy i mnie się nudzi i siedzę na topiku :P Ciastek :) świetny nick, swoją drogą ;) pestka-4 :) Martoszka :) Widzę, że jakaś stara wiara dotarła na topik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj mnie też tak na poważnie nie bierzcie - padło pytanie to się wypowiedziałam ;) Emmi no trzeba było sobie nowy kącik znaleźć bo starego punktu zebrań nie ma a że kilka z nas już bywało tu więc wybór prosty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emmi to stara ekipa z innego topiku założycielka się na nas obraziła i kazała skasować :O więc my wszystkie szybciutko do Eternity się przeniosłyśmy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Euforka stronkowe🌻choc zaraz sie zmieni hihi dalam pomaranczke do kasacji:P Super ze sie Spajk przelamal-mowilysmy wczesniej ze z czasem da sie przekonac:) Emmi od dzis bedzie nas troszku wiecej-aleim wiecej tym lepiej hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żartujesz?, że autorka starego topiku obraziła się. chyba wiem o kogo chodzi... taką zgraną paczkę tworzyłyście ? chyba, że ja nie o tym topiku myślę :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde pierw mi komp zeswirowal i otworzyla mi sie stronka z error ponad 300 razy a teraz mi neta muli:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emmi tak dokładnie to dwie się obraziły,a jedna była założycielką tematu......ale było- minęło!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaaaaaa Izunia masz teraz Ty za stronkę :D 🌼 kurczę ,idę się w jakiś kocyk zawinąć bo strasznie mi zimnoooooo brrrrrrrrrrrr do potem 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hugo, to nie wirus ino choroba weneryczna! hahahahaha, sorry ale nie moglam sie powstrzymac:p Emi🖐️ woooow 👄dla Spajka, super ze w koncu sie przelamal!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×