Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

mi sie francja kojarzy z brudem hihih a tylko dlatego ze moj jest nauczycielem fr i czesto tam bywal i mowi ze tam syf jest !!! robie moim obiad a dla mnie zrobilam salatke grecka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis u nas w gazecie byly zalaczone okulary trojwymiarowe i pare obrazkow do ogladnia i moja cora siedzi w nich i przezywa:Dhehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z lapka mojego dziecka🖐️ moj komp zostal mi skonfiskowany do nauki tabliczki mnozenia, bo ten program nie dziala na lapku.sorry z gory za literowki bo ja z jej lapkiem nie bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak mi dziwnie na tej klawie!!! aaaa no i francja jeszcze mi sie kojarzy z filmem"allo allo" hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a te okulary 3wymiarowe to takie jak kiedys byly czy teraz sa inne? :D Hugo smacznego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znalazlam sposob na spajka :) rozlozylam mu kocyk u siebie w pokoju i wchodzi i spi na nim :) i nawet dzis mu sie zapomnialo i powedrowal pod samo okno po panelach :) robi chlopak postepy! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dogo - dogomania :) a widzisz!!!! :Dcieszę się z jego postępów!!!! już niedługo będzie stukał swymi \"obcasami\" po wszystkich panelach!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaaaaaaa mozliwe, mam taka nadzieje :classic_cool: czy tu nadal mozna bezkarnie nabijac? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no patrzcie noooooo jakie oszustwo :D pokazalo, ze wyslalo ale nie bylo no to zem jeszcze raz nastukala a teraz sa oby dwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do nabijania to chyba każda się zgodzi z tym że trochę ciężko będzie nam wtedy przebrnąć przez wszystkie \"stukam\" \"nabijam\" \"pukam\" i inne klikania do postów z konkretną treścią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×