Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

ok to zaczynam dla Eternity za limit 🌻🌻🌻🌻🌻^🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻^🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻^🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻^🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻^🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻^🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻^🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻^🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻^🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻^🌻🌻🌻 dla Izunii 🌻🌻🌻🌻🌻^🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻^🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻^🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻^🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻^🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻^🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻^🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻^🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻^🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻^🌻🌻🌻 dla Pestki 🌻🌻🌻🌻🌻^🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻^🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻^🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻^🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻^🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻^🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻^🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻^🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻^🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻^🌻🌻🌻 a tu za stronki 🌻🌻🌻🌻🌻^🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻^🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻^🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻^🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻^🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Euforka masz nie konczyc z bizuteria !!! Ciastek wiem ze sa wkladki ktore sie kupuje jak but troche za duzy Patelni niemam blyszczacej hehehe a cienie to tez mam jeszcze z pl z inglota a z nivea to mam takie ale w odcieniu niebieskiego-kiedys w makro kupilam hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na codzień to mam odżywkę na paznokciach (podobno z drobinkami diamentów ;) ),która wygląda jak lakier bezbarwny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Hugolina 😘 szukałam na stronkach boots i superdrug i lipaaaa nie ma tych cieni no nic , może jeszcze dojdą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehhe z drobinkami diamentów tyż mam (jeszcze jakaś reszta mi została) ładnie lśnią ,to trzeba przyznać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eternity dzięki!!!!!! a mi coś chłodno się zrobiło....sweterek jaki na siebie wciągnę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybaczcie ale nie będę nawet próbowała wczytywać się w posta wasze, bo moje komórki szare są za słabe aby dociec o czym tak wytrwale rozprawiałyście :) Ale stronki nowe są więc zapraszam do częstowania się 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdy jeszcze przy cieniach jesteśmy w zeszłym roku to mnie pewna hostessa zaczepiła i pyta czy może mi zadać niedyskretne pytanie myślę ...co ona może ode mnie chcieć,ale niech pyta skoro musi a ona do mnie - czy może mi pani zdradzić tajemnicę jakimi cieniami pani oczy malowała? zdębiałam na chilkę,ale odpowiadam - Inglot a ona - naprawdę? myślałam,że jaiś Chanel albo Dior,bo tak pięknie... a ja miałam tedy oko jasna zieleń z fioletem,bo mi do ciuchów pasowało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emmi ostatnio o cieniach plotkujemy,szybciej były metody roziągania kozaczka,a właściwie cholewki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w każdym razie zazdroszczę wam umiejętności malowania się, bo ja... hymmm... wychodzi mi to tandetnie, dlatego w sumie nie uzywam cieni, bo zdrowiej dla ogółu jak idę nie umalowana niż umalowana :D Ooooo! w halowin (jakkolwiek się to pisze) mogę się umalować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja bez makijażu to czuję się goła nieumalowana to mogę po domu chodzić,albo ewntualnie z psem na szybki wieczorny spacer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa kupilam prezenty na urodziny hihi a Pestka nie jest przypadkiem teraz w szkole?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emmi 🖐️ a no na garnek rzeczywiście jeszcze nie wstawiłam przedtem to było tak na szybko na picasę ale jeszcze dziś nadrobię , nawet za chwilkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do makijażu to ja obowiązkowo muszę mieć maskarę jak mam lepszy dzień i mogę się pokazać bez pudru to się nie pudruję - skóra sobie oddycha ale rzęsy MUSZĘ !! jak mam gorszy dzień z kolei i nawet nigdzie nosa nie wyściubiam z domu to rzęsy też machnę żebym sama na siebie mogła spojrzeć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×