Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

popatrzyłam sobie na charty :) piękne :) nio ja wczoraj już przełączałam kilka razy hehehe teraz mam z tymi ludkami z dużymi nosami ;) Euforka koniecznie zapytaj w aptece ! będzie wygodniej przede wszystkim a może ktoś będzie szedł wcześniej gdzieś to poproś żeby zapytał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi się też nie chce nigdzie wychodzić - na razie mam z głowy potem skoczę do młodej do szkoły wziąść jej worek z w-f do domu do prania i zadanie domowe brrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie mam Ani na NK :O dziękuję za wszystkie zioła!!👄 tylko kierowcy mi sie podkreśliło na zielono

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eternity🌻 Zajrzyj w moje kontakty to ja znajdziesz:) u mnie leje wieje i slonce swieci !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zaraz tam pójdę ;) coś o kierowcach musi być,że mi się podkreśla ;) za ziółko dziękuję i chętnie się podzielę....dziś mnie dopadło to fatum brrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia 🌼 heheh a no byłam ;) właśnie mi się przypomniało że chyba nie pisałam że moja siora urodziła 8.11 - dziewczynka , szczypiorek chudziutki bo długa dość a waga 3200g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eternity to gratulacje-rodzinka sie powiekszyla:) a ja przy okazji naNK zobaczylam ze dzis kumpela urodziny ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję :) właśnie podliczyłam - moja Mama ma już 12 wnuków !!!! w sumie sam babiniec ;) no i prawnusia jednego bo rozbieżność wiekowa dość duża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"cos\" pisze ja tez nie mam Ani , miala powiedziec co i jak , wez mi Dawid spac nie moze takie wiatrzyskoooooo napizeradla jak stary po oknach i na tarasie rowerami buja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow!!! 12 wnuków!! to na prezenty trzeba cały rok oszczędzać ;) sorry,ale ja właśnie na etapie szukania prezentów jestem.....juz mam dla 1,5 dziecka ;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia dla półtora dziecka czy dla 1,5 rocznego ? :D od jakiegoś czasu umowa jest że dostają najmłodsi tylko bo by babcia nie wyrobiła ;):D reszta nadrabia na urodziny ;) a no 12 - ale ja mam 4 rodzeństwa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow! 21 to dopiero imponująca liczba ! to i nawet cały rok oszczędzania na prezenty za mało ! a prawnuki już jakieś są ? czy tylko wnuki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eternity dla półtora dziecka bo dla jednego już mam cały prezent,a dla dziewczynki kupiłam dopiero połowę prezentu....jeszcze muszę matę małej tancerce dokupić do tańczenia....wszak reklama w tv leci!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 wnuków.....ile to musi być miejsca pod choinka na prezenty ;) ja najbardziej lubię kupować prezenty właśnie dzieciom :D po pierwsze zawsze jest długa lista marzeń i można wybrać po drugie dzieci się tak szczerze cieszą z prezentów bo dla dorosłych to czasem jest mi trudno coś wybrać.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaa no tak ,mata obowiązkowa zwłaszcza że reklama leci ;) ja już zdążyłam kilka katalogów z zabawkami zabunkorwać gdzieś po domu bo co kartka to lepszy ! :D a najlepiej wszystkie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam w tym roku 4 dzieci do obdarowania.....choć może i piąte pojawi się przed samymi świętami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko 2 swoich - nikt z naszych znajomych dzieci nie ma a poza tym dokładnie jeszcze nie wiemy co będziemy robić - czy u nas czy u kogoś bo do Pl na pewno nie jedziemy do nas raczej też nikt nie wpadnie z PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahaha.....niezła jest!!! i już wie,że Mikołaja nie stać na spełnienie wszystkich marzeń ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×