Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

i już - 21000 |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| na zdrówko ! częstować się :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurde snieg u mnie pada 😡 Eterntiy mi sie podoba ta wizja z linka :D hihi a co do choinki to mama tez zawsze poprawiala po nas :D heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahah troche gola aaahhah no ta czarna to nie taka jak ja widzialam , ona byla barrrdzooo czarna i blyszczaca i z diodami wlasnie i mniejsza i rozlozystrza hehehe moze namowie M hihihhi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eternity 🌻 ....🌻 ....🌻 ....🌻 ....🌻 ....🌻 ....🌻 ....🌻 ....🌻 ....🌻 ....🌻 ....🌻 ....🌻 ....🌻 ....🌻 ....🌻 ....🌻 ....🌻 ....🌻 ....🌻 ....🌻 ....🌻 ....🌻 ....🌻 ....🌻 ....🌻 ....🌻 ....🌻 ....🌻 ....🌻 ....🌻 ....🌻 ....🌻 ....🌻 ....🌻 ....🌻 ....🌻 ....🌻 ....🌻 ....🌻 ....🌻 ....🌻 ....🌻 ....🌻 ....🌻 ....🌻 ....🌻 ....🌻 ....🌻 ....🌻 ....🌻 ....🌻 ....🌻 ....🌻 ....🌻 ....🌻 ....🌻 ....🌻 ....🌻 ....🌻 ....🌻 ....🌻 ....🌻 ....🌻 ....🌻 ....🌻 ....🌻 ....🌻 ....🌻 ....🌻 ....🌻 ....🌻 ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no całkiem goła by nie była ;) jakoś tak mi się ostatnio minimalistyczne wersje podobają - za duża ilość wszystkiego mnie przytłacza -za dużo igieł , za dużo bombek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka stronkowe🌻 Eternity za poprzednia i limit 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 u mnie pogoda na maxa powalona-slonce grad deszcze wiatr:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
choinke kupowalam w zeszlym roku -duza i mialam problem gdzie ja postawic hihi a propo prezentow musze isc na ten wypizdow szukac prezentu dla chrzesniaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Koleś postanowił się żenić, idzie rozmawiać ze swoja matką: - Mamo, zakochałem się i będę się żenił, ona też mnie kocha i będzie nam wspaniale. - Eh, no dobrze, ale muszę ją poznać. - To ja ją przyprowadzę, ale przyprowadzę też dwie inne koleżanki a ty zgadniesz, która jest moją wybranką. - Niech i tak będzie. Następnego dnia typ przyprowadza trzy laski. Dziewczyny siadają na kanapie, naprzeciw nich staje mama kolesia, przypatruje się chwilkę - To ta ruda pośrodku. - Dokładnie. Skąd wiedziałaś? - Bo juz mnie wkurwia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale pizdzielewo no, szok dobrze ze stary skonczyl robote o 14.30 to mala zabral ze szkoly brrrrrrrrrrrrrrr a wiecie co, dostal z pracy zaproszenie na impre na 5.12 hehe na 18h z osoba towarzyszaca, za friko dla zalogi, a te dwa rodaki nie dostali :p chiba pojdziem a co niech sie integruje, nie wiem tylko co z mala zrobie bladz i nie mam w czym isc ;-) a i kierownik dal do zrozumienia dla R ze bedzie rozmawial z szefem o zatrudnieniu go ,takze moze bedzie super aa i klamca-zlodziej oddzwonil , moooooze cos w n-pnym tygodniu kurwa ja mu leb urwe.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooooo ciastek pewnie ze idz ..... a mala podrzuc do kolezanki tamtej co mowilas ze kiedys nocowala heheheh powinna sie zgodzic nie?? kiedys ty jej sie odwdzieczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najgorzej ze to piatek a w sobote dzieciaki do szkoly polskiej ida, tu jest bida nooooo,zobaczymy stary cce isc ALE JA NIE MAM W CZYYYYYYYYMMMMMMMMMMMM!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka za fatum stronkowe🌻 ja zawsze na święta mam w salonie dużą żywą,a w drugim pokoju mniejszą sztuczną właśnie ze światłowodami :) w mojej to jeszcze te diody jak świecą to zmieniają kolory,tak łagodnie przechodzą z jednego w drugi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciastek MUSISZ iść z małżem na ta imprezę integracyjną!!!! nie możesz mu robić obciachu,że niby go nigdzie nie puszczasz,albo że jakie dziki jesteście Masz iść!!!!!! A ciuch zawsze jakiś się znajdzie,albo.......kupi!!!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja byłam zakupić środki do zadań specjalnych....postanowiłam się zabezpieczyć ;) mam środek odstraszający zwierzęta (zapach cytrynowy,a psy tego nie lubią) i w razie wpadki kupiłam na zapas środek neutralizujący Taliby mogą przyjeżdżać....jutro będę psikać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to,że miasto już udekorowane na święta to pikuś......ale ja pod uniwerkiem widziałam zrobioną zagrodę z żywymi choinkami!!!!! kto u licha w listopadzie kupuje żywe choinki już!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze pytanko mam? czy ktoś wie jak się gupiki rodzą? bo ja jakiś omam miałam,że takie małe coś płynące zobaczyłam.....przypomniałam sobie,że wtedy samca trzeba wyłowić więc pobiegła ja, wszystkie 3 wyłowiła,nawet glonojada.....a ta menda pływa se gruba i nic się nie dzieje pomojam fakt,że to płynące małe coś też zniknęło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
narazie czytam co napitolilyscie i komentuje nooo widze juz mowa byla o swietach i prezentach...no moje dzieci tez juz napisaly listy do mikolaja pestka ...czarna choinka jest zajebista ja w tamtym roku jak widzialam kupilam niestety zieloną,ale za to gęstą i po sufit cam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja powiedzialam swojemu ze chce nowe radio9 do mojego auta a on ze do grata takiego sie nie oplaca :O powiedzialam ze nic wiecej nie chce :) i sie naburmuszylam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×