Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

Pestka stronkowe🌻 Eternity za limit:) 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Pestka dzieki za zdjecia-sa super:) ide poczytac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hugolina dzięki 😘 Pestka no niektóre maile TRZEBA zostawić - dla potomności ;) czasem ku przestrodze czasem do śmiechu :D ale zdarza się gówno którego nie wsadzisz ani w szufladkę do śmiechu a już tym bardziej nie ku przestrodze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Izunia ja mialam kiedys glupiki jak sie urodzily to ja wylawialam bo matka je zjadala!! mozena kupic taki maly\"kijec\"mala siatke w ksztalcie kwadratu ktory sie zaczepia u gory w akwarium Ciastek masz isc z mezem na impre-trzeba sie czasem rozerwac Mala podrzucsz do znajomych-a ciuch napewni sie znajdzie-jakas koszula spodnie i git:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzis dostalam juz wczesniejszego mikolaja:D w moim ulubionym sklepie ralph lauren kupilam dzis spodnie koszule i sweterek hihi Wole takie prezenty bo i przymierzylam i sama wybralam:D co do czyszczenia maili-ja ostatnio czyscilam bo mialam zasmiecone badziewskimi zdjeciami:P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najgorsze jest to ze nie kupilam tego po co pojechalam:Oznalazlam to co chialam owszem ale menu tylko po nl:P a to dla dziecka w pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hugolina gratuluję zakupów :) i za stroneczkę proszę bardzo 🌼 a to coś to może ktoś mógłby Ci w Pl kupić ? ewentulanie będziesz musiała zmienić rodzaj zakupu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eternity dzieki😘 no zrobie wywiad zeby mi ktos to w pl kupil hihi wieczorem poszlam znow biegac:D 0 stopni za oknem a ja biegalam heheh a teraz popijam winko-dziele sie I_I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech koniec na dziś z czystkami na skrzynce - już mi się w oczach merda no i trzeba jakiegoś filma zorganizować ,może albo zajrzeć co pudło nadaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak przy nowej modzie postawie 15 301:) I_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_I I_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_I I_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_I I_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_I I_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_I I_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_I I_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_I I_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_I I_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_I I_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo juzzzzzzzzzzzzzzzzz to ja bede super oryginalna i stawiam za mojego nabijaka 11847 moze byc? :D a Wam ziele dam :D 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 do podzialu oczywiscie heh ciekawe czemu to ziele jest niebieskie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jakas klatwa na mnie padla bo strony nie moge capnac zadnej :D przez to ziela mam juz malo :D wiec za nabijaki czesciej bede stawiac :D szkla Ci u mnie pod dostatkiem a reka juz lepiej opatrunku nie kupilam bo w pracy o 30 min dluzej siedzialam 😭 a pozniej to juz do domu lecialam i zapomnialam odkleilam juz plaster troche ta rana wyglada brzydko ale juz nie krwawi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
K juz wrocil :D ogladnelismy sobie film - Bangkok Dangerous z moim ulubionym aktorem super byl polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie na dworze bialo-czarno z przewaga na czarno ale biel dosc wyrazna :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja niewiem czy w pl bedzie ten film na ktorym bylam \"Loft\" bo to tutejszy hihi ale jakby sie u Was pokazal to tez polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hugo dzieki 👄 nie mam fioletu :( wode utleniona posiadam a ta reka mnie troche boli ale zakazenia nie widac po takich glownianych metalowych szczeblach to wszystkiego sie mozna spodziewac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie narazie bez sniegu i dobrze:D bo nie cierpie no ale sa ludzie i taborety;) i lataja do okien zeby na grad popatrzec:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze że ręka przestała krwawić :) a może rywanol masz ?też może być a film z Nicolasem C. ? widziałam też ,fajny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×