Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

hahah Eternity dzieki :D teraz ja mam nabijaka to i klatwa moze sie mnie trzymac :D bede sobie ziele w skrzyniach gromadzila ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety nie ma nic innego hehehe no ja to tez leb radziecki mam :P amolem sobie zaraz posmaruje tylko, ze to rana otwarta i sie boje, ze bedzie szczypac :(😭 kto podmucha? ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
film narazie jest w kinach ale moze za jakis czas bedzie go mozna z neta sciagnac)bede sciagala bo chce jeszcze raz zobaczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaa tylko nie amolem !!! będzie ból jak cholera !! i gafę strzeliłam bo nie podziękowałam wcześniej za zioło 😘 ale zafrapowana byłam wręczeniem za nabijaka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hugo to jak znajdziesz linka to pamietaj o mnie :D tylko ciekawe czy napisy po pl beda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eternity za fatum🌻 Eforka bede pamietac ale napisy bedziesz msiala sciagac bo to po niderlandzku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi Eternity lap 🌻 a ja juz chcialam isc do kuchni i amolem polac.. no tak ale wiecie co lepiej zeby szczypalo bo ta reka mnie dziwnie boli :( idzie bol az do pachy przez lokiec i w palcach czuje tez :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
się przyczepiło :P dziękuję 😘 nio Nicolas mmmmmm ale Hugh Jackman mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm ;):D wybrali go najseksowniejszym łostatnio jakoś mam słabość do tego aktora [rozmarzone oczka]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eforka zeby Ci zakazenie nie szlo !!!! moze idz z tym do lekarza ! a napewno kup cos na to !by odkazic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj to niedobrze :( no to może jednak wytrzymasz ten amol nie macie apteki jakiejś dyżurującej 24H ? a jak jutro będzie tak samo to od razu pogotowie ,lepiej niech lekarz zobaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
az poszlam na nk zeby twarz przypomniec hihi no moze troszku ale mi chodzi o innego malza-wlasnie ze spojrzenia hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihihi ja tez wiem :D wiecie co nie bylo tak zle nie szczypalo az tak mocno :) chyba dobrze dmuchalyscie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×