Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

Pestka wlasnie ta muzyka jest straszna brr mowie az mnie ciarki przeszly nooo a wszytsko dlatego ze wyslali ten F-16 do afganistanu i jak od rana uslyszalam te samoloty jak u mnie lataja to pomyslalam ze jednak to cos powaznego:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty nic nie mow nade mna czesto lataja az kurwa sie trzesieeee a teraz napiedziela desz oj zmilujcie sie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deszcz masz?loo mamo to potem u mnie bedzie a wieczorem znow szklanka:O az sie boje do tej szkoly jechac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka🌻 hehe moze dzis w szkole powiem zeby spadali do swoich braci i siostr heheheh:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty nie mow bo ich powiadomia brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr wszyscy wyjada i serio zaatakjujaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no przeciez nie powiem hehhehe cos na poprawe humoru:D Wraca mąż z delegacji trochę wcześniej niż zawsze. Wchodzi do sypialni, a tam w łóżku leży obcy nagi facet. Pyta się go: - Gdzie moja żona? A on odpowiada przerażony: - W łazience, bierze prysznic. Mąż na to: - Ja schowam się w szafie i zobaczę co żona zrobi, a Ty bądź cicho. Wraca żona w podomce i mówi do gościa w łóżku: - Bierz mnie teraz, mocno, brutalnie aż się posikam... - Otwórz szafę, to się posrasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewna kobieta przechodziła obok domu publicznego, gdzie odbywała się wyprzedaż sprzętów. Kupiła papugę w klatce, przyniosła ją do domu. Klatka była przykryta płachtą, która kobieta podniosła. - O, nowy burdel, nowa burdel mama! - odzywa się papuga. Kobieta szybko zakryła z powrotem klatkę płachtą. Po jakimś czasie ze szkoły przychodzą córki i dopominają się, aby im pokazać papugę. Matka postanawia zaryzykować i odkrywa klatkę: - O, nowy burdel, nowa burdel mama i nowe panienki... Klatka zostaje z powrotem zakryta. Przychodzi z pracy mąż i też chce widzieć papugę: - O, nowy burdel, nowa burdel mama, nowe panienki, tylko ten sam stary, wierny klient. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka 🌼 tych gnoi to trzeba wystrzelać a nie do domu odsyłać 😠 dowcip świetny :D:D:D:D:D mówiłam przedtem że jeszcze bez jadu kąsam ? już zaczyna się sączyć 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po ostrej imprezie przychodzi trzech kumpli do burdelu. Proszą o trzy kobiety. - Mamy tylko dwie - odpowiada im alfons, ale mamy jeszcze gumową lalę. - Bierzemy je, a lalę damy Frankowi. Jest tak pijany, że nie zauważy różnicy. Następnego dnia spotykają się i opowiadają jak było: - No, spoko - mówi pierwszy. - Moja też była ok - opowiada drugi. - A moja była jakaś dziwna - skarży się Franek. Ja ją ugryzłem w cycka, a ta z piskiem wyleciała przez okno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eternity wlacez gygy hihih no ja ich zabijac nie bede :P a jak maja zabijac to szybko i bezbolesie zebym dlugo nei czekala :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a postawię driny ! nietypowo ;) za 21104 :D \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ i zioło też (zapasy trzeba przewietrzyć ;) ) 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 na zdrowie ! i żeby tych terrorystów zmiotło z powierzchni ziemi !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eternity 🌻... 🌻... 🌻... 🌻... 🌻... 🌻... 🌻... 🌻... 🌻... 🌻... 🌻... 🌻... 🌻... 🌻... 🌻... 🌻... 🌻... 🌻... 🌻... 🌻... 🌻... 🌻... 🌻... 🌻... 🌻... 🌻... 🌻... 🌻... 🌻... 🌻... 🌻... 🌻... 🌻... 🌻... 🌻... 🌻... 🌻... 🌻... 🌻... 🌻... 🌻... 🌻... 🌻... 🌻... 🌻... 🌻...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki 😘 się ujaram to będzie kolorowo ;) ram\'ka mi przyszła niowa - no teraz to mi lapek śmiga jak należy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdradzę wam tajemnicę ;) F-16 latające nad głową to u mnie codzienność a jednego przedstawiciela Afganistanu to mam w domu myślicie jestem bezpieczna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Euforka walcz o swoje!! Nie ma że was będą ciągle zalewać!!! U mnie śliska breja:O czyli można orła wywinąć i od razu ubabranym błotem być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia 🖐️ dziękuję za niebieskie ;) 😘 myślę że se swoim \"terrorystą\" możesz być bezpieczna :D co do F-16 nie mogę obiecać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×