Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

🖐️ :) Pestka nasmaruj ziółkiem 🌼 Hugolina będzie good ! :) Izunia gratulacje ! 🌼 darmowa konkurencja dla NK hahah ciekawe ile ludzi się przeniesie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka i fatum cię prześladuje ;) masz na ten zły nastrój🌻🌻🌻 mam nadzieję,że za kulka godzin juz wszystko będzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oby szybko 😘 za długo nie można chodzić wkurwionym ;) słoneczko u mnie świeci :) ale zimno mi jak nie wiem - mam wrażenie jakby przez wszystkie okna jakimiś szparami mi ciągle pizgało :o mieszkanie coś się dogrzać nie może żeby to jeszcze był taki fajny chłodek jak po wietrzeniu to byłoby fajnie a to ciągnie zimnem po kościach brrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie sąsiedzi ciągle wiercą i wiercą...... wrrrrrrr.....zaraz ja zacznę warczeć do rytmu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja postawię za nietypowy limit 17971 \\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/ \\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/ \\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/ \\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/ \\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/ \\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/ \\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/ \\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/ \\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/ \\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/ driny przydadzą się na wkurwy, pizganie za oknem,wiercenie u sąsiadów itp ;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proszę bardzo :) przyszły mi właśnie ozdóbki świąteczne na kartki :) no to zacznę tworzyć :classic_cool: ale chyba papieru będę musiała jeszcze dokupić bo zdaje mi się że kolorystycznie wyszłam jeśli chodzi o świąteczne barwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka stronkowe🌻i na wkurw🌻🌻🌻 Izunia za limit :classic_cool:🌻🌻:D🌻:classic_cool:🌻😘:) :classic_cool:🌻🌻:D🌻:classic_cool:🌻😘:) :classic_cool:🌻🌻:D🌻:classic_cool:🌻😘:) :classic_cool:🌻🌻:D🌻:classic_cool:🌻😘:) :classic_cool:🌻🌻:D🌻:classic_cool:🌻😘:) :classic_cool:🌻🌻:D🌻:classic_cool:🌻😘:) :classic_cool:🌻🌻:D🌻:classic_cool:🌻😘:) :classic_cool:🌻🌻:D🌻:classic_cool:🌻😘:) u mnie za oknem -1 :P wysiedzialam sie 3 godz u fryzjera ale jest ok hihihi Izunia gratuluje powiekszenia rodziny:) juz mnie gonia-zmykam na zakupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eternity ty te swoje kartki to na ebay albo allegro możesz wystawiać do sprzedaży!! Napiszesz- kartki świąteczne ręcznie robione,każda jedyna w swoim rodzaju i na pewno sprzedasz!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jak po ogień :D Hugo zdjęcie rób !!! ;) Izunia no coś się zebrać nie mogę żeby zrobić jakiś \"zapas\" kartek na sprzedaż chyba że będę hurtowo robić po kilka takich samych jak robię dla kogoś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapraszam na kopytka, zrobilam wiecej niz ustawa przewiduje,ledwo w garze sie mieszcza :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i ja powinnam sie odchudzac, ale jakos sil i motywacji mi BRAKKKKk KUFFAAAA obzarlam sie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja tez lubie kopytka
:D :D :D czy moge? :D :D :D 🌻 za to dam ziolo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewuszki hihi mio dzis caly dzien glowa pęka zapodaje stronkowe bo limitow chyba dzis nie bylo 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje za wszystkie maile odpowiedzi wysylam raczej tez na @ ja sie zrewanzuje i wysle jak obiecalam moje radio nowe hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×