Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

🖐️:) Euforka oby juz lepiej bylo🌻 Ale mi sie strasznie w glowie kreci:Oczuje sie jak pijana albo jakbym z karuzeli zeszla:Ploo mamo :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Hugo tak tak dobrze Izunia radzi pewnie za szybko sie zerwalas z lozka Izunia 🖐️ hehehe no wiesz on nas poprostu ladnie w chuja robi udajac ze nie zna polskiego hihihh mowi wczoraj ze w PL jedza bigos a potem puszczaja baki hahah a ja do niego ze w Belgii tylko ziemniaki i frytki i potem im wielkie dupska rosna hahahahhahha normalnie z nim to brechy na lekcji hihii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka no to zarąbiste te lekacje teraz są!!!!! chyba o wiele fajniejsze niż z wydrą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izunia za stronice 🌼 Pestka ale dlaczego?? i Kiedy?? Nie wiem jak ja mogłam to przeoczyc :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to nie Smiley założyła ten topik?? Kurczę co sie stało?? Dziewczyny jak nie mozecie wyjaśnić tutaj to proszę napiszcie @. Wiem, że u Karinki coś się stało, bo opis na gg smutny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za ziółka👄 dziewczyny wystarczy się domyślić....skoro Lena i Karina maja swój topik,a reszta dziewczyn jest tutaj.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macham jeszcze raz🖐️ Izunia stronkowe🌻 Pestka:D no to masz teraz super na lekcji heheheh a co do puszczania bakow to mysle ze Belgowie pobili Polakow:P teraz mozesz sobie dopiero jaja robic hehe a jak trzeba to przekupic;)jakis bigosik na lekcje przed egzaminem przyniesc heheh Maloko topik zniknal:Oa o powody powinnas chyba raczej Smiley pytac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha, to jakas telepatia:D jakos tak weszlam przez przypadek na ten topik i zobaczylam moloko i reszte znajomych twarzy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja moze sie nie udzielam ale śledze Wasze kafeteryjne ruchy ;) Ale tego ze przegapiłam jakieś szopenowskie zajście nie wybacze sobie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheheheh 🖐️ dziewczyny no bylo i sie zmylo ... Aniutka co u ciebie?? dawno cie nie bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniutka jak Wam zaraz walnie nowine to pospadacie :P A moze już wyczytałyscie z naszego topiku Szpiegi :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie szpiegowałam.....ale jedyne co mi do głowy przychodzi to - za kilka miesięcy rodzinka się powiększy? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bylo mnie dawno, ale mam nadzieje, ze teraz bedzie wiecej wolnego i moze czas na plotki sie znajdzie:D A nowina taka, że jestem teraz 2w1:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo no too Aniutka gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeee masz tu kwiatki bo ziola ci nie wolooo 🌻 :)🌻 :)🌻 :)🌻 :)🌻 :)🌻 :)🌻 :)🌻 :)🌻 :)🌻 :)🌻 :)🌻 :)🌻 :)🌻 :)🌻 :)🌻 :)🌻 :)🌻 :)🌻 :)🌻 :)🌻 :)🌻 :)🌻 :)🌻 :)🌻 :)🌻 :)🌻 :)🌻 :)🌻 :)🌻 :)🌻 :)🌻 :)🌻 :)🌻 :)🌻 :)🌻 :)🌻 :)🌻 :)🌻 :)🌻 :)🌻 :)🌻 :)🌻 :)🌻 :)🌻 :)🌻 :)🌻 :)🌻 :)🌻 :)🌻 :)🌻 :)🌻 :)🌻 :)🌻 :)🌻 :)🌻 :)🌻 :)🌻 :)🌻 :)🌻 :)🌻 :)🌻 :)🌻 :)🌻 :)🌻 :)🌻 :)🌻 :)🌻 :)🌻 :)🌻 :)🌻 :)🌻 :)🌻 :)🌻 :)🌻 :)🌻 :)🌻 :)🌻 :)🌻 :)🌻 :)🌻 :)🌻 :)🌻 :)🌻 :)🌻 :)🌻 :)🌻 :)🌻 :)🌻 :)🌻 :)🌻 :)🌻 :)🌻 :)🌻 :)🌻 :)🌻 :)🌻 :)🌻 :)🌻 :)🌻 :)🌻 :)🌻 :)🌻 :)🌻 :)🌻 :)🌻 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×