Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

Martoszka podziwiam,że chce ci się na ten aerobik biegać jak zimno za oknem....ja to najchętniej zakopałabym się do wiosny w ciepłym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciastek ja wyszperasz z aszafy coś fajnego to nie ma sensu na gwałt szukac czegoś po sklepach! przecież tam i tak nie znaja twoich ciuchów więc nie wiedzą czy stare czy nowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hugolina ja tam jak sęp bronię mojego kompa!! pozwalam co najwyżej skanowanie zapuścić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od wczoraj mam cyber psa;) bo przy okazji szczepienia zachipowaliśmy naszą psicę i paszport będzie mieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a glonojad postanowił popełnić samobójstwo:P ponieważ dorosłe razem z glonojadem zostały odłowione,aby małe rybki miały szanse przeżyć....ten dziadyga żółty (glonojad) dorwał się do ogona samca i zaczął mu wpierdzielać ogon!!!!! dobrze,że na czas zauważyłam,bo nie tak dawno to zeżarł cały ogon innemu samcowi i on od tego padł :O za karę glonojad dostał eksmisję do szklanej miseczki i......skubany jakoś wyskoczył z niej!!!! ile leżał na blacie nie wiem,ale jak został wrzucony do wody to po powierzchi pływał......ale tylko przez chwilkę :) ten to jak karaluch,nic go nie zabije :D glonojad teraz mieszka w .....wysokim kuflu do piwa hihihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izunia zafascynowałaś mnie tym glonojadem :D Prosże o jakies szczegoły na jego temat ;) Jakos nie potrafie sobie wyobrazić jak glonojad wyskoczył ze szklanki :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moloko rzecz w tym,że nikt tego nie widział!! został znaleziony obok szklanej miseczki na blacie teraz siedzi w kuflu,który jest przykryty od góry,bo skąd ja niby mam wiedzieć czy on nie powtórzy tego manewru ;) jak był z rybkami w kuli to ona też była z \"przykrywką\" ze światłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia stronkowe🌻 hehe to sie masz z glonojadem-widze po opise ze Ci sie rodzinka o 2 sztuki powiekszyla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj się doliczyliśmy,że jest ich jednak 11....myślisz,że tak łatwo taki mikroskopijne coś policzyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a muszę wiedzieć ile ich jest,bo lada dzień trzeba im posprzątać,szczególnie że żółty w kuflu siedzi na razie trzeba będzie jakoś je wyłowić......wesoło będzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Lasencje :) żyję ;) ale pewnie i tak nikt nie tęsknił :P możecie sobie obejrzeć nową kartkę - na picasie albo w garnku idę nakarmić rodzinkę (i siebie toże) i będę później z odrobionymi lekcjami co tu słychać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciastek Eternity a tobie to nalezy nakopać do tyłka za takie pierdolenie,że nikt pewnie nie tesknił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczytane :) \"stare\" koleżanki nas odwiedziły !!! gratulacje dla Aniutki !!!!!!!!!!!!!🌼❤️🌼 Izunia miała limit- to dla Ciebie 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 hahaha z glonojadem doooobre :D \"wyssał\" się na zewnątrz :D i powodzenia w późniejszych odłowach \"ziarenek maku\" ;) nio :) a to dla wszystkich za wszystko i na wszystko :) 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×