Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

a tort rewlacja!!!!!! już go kuzynce wysłałambo.......jej 3 letni synek ma Szymek na imię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hugolina te rybki mają już całe 5 dni i nawet można zauważyć (jak wzrok wytężysz) że część z nich jest jaśniejsza,a część ciemniejsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszyscy coś kupują,więc i ja coś sobie zamówiłam :) na dniach ma przyjść nowa suszarka 2200Wat mam nadzieję,że mi psa nie zdmuchnie ze stołu ten cug ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś się moja szkolna kolezanka drugi raz mamą została :) córeczka Adrianna,3,45 kg i 55 cm pierwsza córa ma na imię Karolina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia 🌼 i gratulacje dla szczęślwiej mamy ! ja dostałam właśnie fotkę swojej siostrzenicy - mi tam siorkę przypomina z jej dziecięcych zdjęć ale wszyscy mówią że cały tata - może na żywo inaczej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eternity dzięki za ziółko👄 a w małych dzieciach to zazwyczaj tak jestże: rodzina mamy mówi,że to cała mama z dzieciństwa a rodzina taty,że skóra z taty zdarta a dziecko po prostu jest sobą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh tylko że teraz właśnie moja Mama mówi że cały tata - w sumie to chyba wie trochę lepiej bo ma porównanie ;) lepiej pamięta siorę z tego okresu :D a z tym że dziecko jest sobą to mam przykład - moja młodsza wydaje mi się do nikogo niepodobna :D nawet do listonosza ;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja jeszcze raz sie przywitam 🖐️ :D pozniej Was doczytam a teraz na szybkiego powiem, ze przyszla juz kasa -odszkodowanie za zalanie :D:D i jest super :classic_cool: nawet sie nie spodziewalam hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poprzedni post byl 11919 wiec stawiam nietypowo |_|🌻|_|\_/|_|🌻 |_|🌻|_|\_/|_|🌻 |_|🌻|_|\_/|_|🌻 |_|🌻|_|\_/|_|🌻 |_|🌻|_|\_/|_|🌻 |_|🌻|_|\_/|_|🌻 |_|🌻|_|\_/|_|🌻 |_|🌻|_|\_/|_|🌻 |_|🌻|_|\_/|_|🌻 |_|🌻|_|\_/|_|🌻 |_|🌻|_|\_/|_|🌻 |_|🌻|_|\_/|_|🌻 |_|🌻|_|\_/|_|🌻 |_|🌻|_|\_/|_|🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
euforka za limit \_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_ /\_/ 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 \_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_ /\_/ 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 \_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_ /\_/ 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 \_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_ /\_/ 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi sie zacielam cos ;) Martoszka no o 3 mieli byc z meblami to juz chyba byli nie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Eternity za ziolo :) ide nastawic pralke ;) aaaa a co do choinek to ja juz w pracy tez mam, taka swiecaca, mrygajaca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
choinkę to ja zaraz będę robić (albo jutro - się zobaczy) ale z makaronu ;) potem prysnę na srebrno :) i jeszcze sianka dokupić muszę to zrobię taką siankową też :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
woow eternity ze tez chce ci sie zagniatac choinke z makaronu...podziwiam jak juz bedzie gotowa prodsze o zdjecie :) aa ano o 3 mieli przywiesc,ale sie nie pochwalila czy przywiezli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardziej to mi się chce mieć ozdoby na święta takie \"inne\" niż je robić ale same się nie zrobią ;) a choinkę niech Ci córa też zrobi - trzeba zrobić stożek z kartonu jakiej wielkości się chce i na mocny klej przyklejać makaroniki ,potem pryska się farbką (srebro , złoto albo zieleń albo jeszcze co komu pasuje) i vuala :) a siankiem tak samo - trzeba pooklejać dookoła stożek ,dokleić jakieś świecidełka albo suszone plasterki cytrusów ,goździki albo laseczki cynamonu i też gotowe ewentualnie jeszcze można okleić samym cynamonem i dopiąć goździki i cytruski albo co komu wyobraźnia do głowy przyniesie :) zaraz poszukam jakiegoś zdjęcia jak taka choinka wygląda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×