Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

hahaha no ja też lubię ;) tylko za dużo na raz :P ale śluzówkę mi przeczyściło :P:P:P:P fotę strzelę jak wyschnie i dokleję jeszcze parę duperelek- jakieś perełki no i coś na czubek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się zastanawiam nad dywanami.... piorę je na sucho,w październiku je czyściłam....w sumie przydałoby się je machnąć jeszcze raz,ale zważywszy na pogodę za oknem i psa z długim kłakiem to chyba jednak sobie daruję :O po paru dniach i tak różnicy by nie było w razie czego to będę twierdzić,że to choinka daje takie cienie na dywanie ;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia 🌼 ja też poproszę kawkę :) hehehe dobre z tymi cieniami od choinki ! :D no ja to muszę wyprać na mokro - przeczyścić porządnie niby się buty wyciera porządnie ale to jasna (!!! :o ) wykładzina i wszystko widać nie zrozumiem tego jak można taki jasny kolor kłaść w hallu :o i to w każdym domu w jakim byłam tutaj w przedpokoju jest jasna !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia🌻 kawka:) I_Io I_Io I_Io I_Io ja w przedpokoju mialam kiedys dywanik ale go wywalilam bo mi przeszkadzal:Pteraz sciera przejade po kafelkach i jest czysto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za ziółka👄 i kawkę👄 ja mam takie oliwkowe dywany,a na nich na środku taki piaskowy kwadrat z motywem liścia...no i są grube i tłoczone!! gdybym na mokro wyprała to by chyba z 3 dni schły...a na parkiecie lezą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i przegapiłam 18 200 ale tylko troszeczkę \\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/ \\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/ \\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/ \\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/ \\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie jak mysmy w pl odswiezali dywany na swieta? jak byl snieg to wytrzepalismy w snieg, a jak bylo mokro to ciemne dywany- fusami od herbaty a jaksne kiszona kapusta! hahaha stare metody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli jak ja mam jasne to mam kiszoną kapustę na nie ;) oj zapach od razu świąteczny się robi po takim czyszczeniu :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bierzesz wysisnieta kapuche i rozsypujesz ja po dywanie, miekka szczotka kulasz ja w ta i wewta zobaczysz jak kurz sie do niej klei i dywan jasnieje pod wplywem naturalnych kwasow, potem wszystko wciagasz odkurzaczem i dywan jest swiezutki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mindy to ja podobnie,ale proszkiem do prania dywanów na sucho.....ino zapach mi pozostaje inny ;) i dzięki za ziółka!!!👄 zapasy świąteczne sobie porobię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mindy mówisz,że seplenisz? hmmmmmmm....ciekawe od czego ci się tak język plącze ;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cora byla ze szkola w bibliotece i karte juz gdzies posiala:P a niewiem czy mozna wyrobic nowa-teraz ktos inny moze nabrac na jej konto ksiazek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozumiem....język plącze ci się na zapas ;) Hugolina toz pisałam,od razu mieli zapach swiąteczny w domu...jak po bigosie hihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahaha , my po obiedzie! w radiu 4FM leci caly dzien top700jaren 80, jeju az mi serducho wali od tych piosenek z lat 80tych, moje mlode lata....och

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe mialam kasprzaka kiedys:D juz sie szarowka robi na dworze-teraz do swiat coraz krotsze te dni sa:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×