Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

ok poslalam paznokcie pestka wysylasz mi do czytania na kompie książki? nie cierpie czytac na kompie ja kce książke z kartkami wypisac ,moze w ksiegarni u nas są zobacze ale pobieram to co mi wyslalas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emmi witaj!! Agatka ma się dobrze :) jeszcze jej klatkę posprzątam w starym roku,aby nowy w czyściutkiej witała ;) Emmi gupiki mi się znowu rozmnożyły!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Euforka za fatum 🌻 Martoszka a drukarkę masz? U mnie e-booki to się drukuje,aby lepiej czytać:) Właśnie się zmierzch drukuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeeeeeee jak skopiujesz to miedzy browse jest spacja i pozniej 1,6 ma byc aaa zreszta wpisz sobie www.merlin.pl w szukaj wklep Stephenie Meyer Zmierzch no i gotowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Izunia :D no wlasnie ja tez sobie mysle czy nie wydrukowac jej czasem :D ale jak fajna ksiazka jest to lubie miec ja na polce :D hihihi ja spajkowi tez dzis legowisko swieze polalam :D a wczoraj bylismy na pierwszym zastrzyku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Euforka to jednak zastrzyki są potrzebne .....:O mam nadzieję,że pomogą miłej kąpieli!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dziekuje, juz po :) no niestety zastrzyki, dostaje cocarboxylase i cos tam jeszcze, zapomnialam nazwe, po 3 zastrzyku powinno widac juz poprawe a dostanie ich 5, drugi w piatek :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Udanego Sylwestra i Szczesliwego Nowego Roku 2009 u nas dzis pizamowo-lozkowo-tylewizyjno-szampanowa imprezka :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie przykleilam rzęsy sztuczne i zrobilam makijarz jak wroce od fryzjera to powiem W zeby zrobil mi zdjecie fryza i kreacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Euforka🌻 u mnie sylwek do polowy domowy bo po 24 wybywam do kafejki ze znajomymi ale nowy rok przywitam w domu z corka:) Posprzatalam cale mieszkanko oby stare smieci na nowy rok nie przeszly hihi Martoszka czekam na zdjecie w calej kreacji:) powiem ze Cie podziwiam -ja chyba bym nie umiala sobie rzes przykleic-reka by sie trzesla hihi i dopiero bym nakleila:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Euforka zeby te zastrzyki zaczely szybko dzialac i Spajk wyzdrowial😘 Emmi pisz kiedy Ci czas pozwoli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
objadlam sie tym ciachem ze az mnie zmulilo:O jutro nadejdzie chwila prawdy jak na wage stane:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bueheehehehhehh martoszka na allegro jest super okaazjaa za 3 ksiazki chyba 90 zl ;. mysle ze warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martoszka zdjecie rob :) ja tez pomalowalam paznokcie hihi ale bezbarwnym by je wzmocnic ciagle mi sie lamia:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :) co słychać ? może jakieś streszczonko ? a nie ! to przecież ja od streszczeń jestem ;):D dobra ,idę poczytać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za limicik Izuni postawię zioło :) 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 a to za kolejne rybki ;) 🌼🌼🌼🌼🌼🌼 Euforka to piszczenie przy wirowaniu to może być też łożysko - zanim się rozsypie to właśnie piszczy najlepiej niech ktoś zajrzy (serwis) zanim pójdzie na dobre hehehe Pestka Bella już od początku jakaś taka pipowata mi się wydała ;):D mówisz będzie gorzej ? Hugolina dla zucha 🌼 za dentystę :) i ślina mi cieknie na tę bitą śmietanę :P Martoszka a jasne! teraz można dostać prawie wszędzie to z czego korzystają kosmetyczki i samej sobie paznokcie ozdobić - cyrkonie nie cyrkonie i całą gamę kolorowych lakierów do zdobienia, albo gotowe \"naklejki\" że wystarczy lakierem bezbarwnym przejechać :) mnie coś wzięło na ciemne paznokcie u rąk - już na święta sobie machnęłam na bordo ;) (kolor wybierał mi mąż bo akurat był w sklepie a ja potrzebowałam ciemny do stóp ) Euforka ❤️ żeby zastrzyki Spajkowi pomagały a tu stronka :) http://www.4shared.com/ chyba że już masz Martoszka czekam na fotę w pełym \"rynsztunku\" :) Emmi zaglądaj nawet jak nie w temacie :) czasem można wpaść na streszczenie i choć co nieco z niego wyciągnąć ;) miłej zabawy życzę wszystkim imprezującym dziś poza domem jak i w domku 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to tym co juz nie zobaczeeeee Szczęśliwego Nowego Roku! _$$$$$____$$$_____$$$____$$$$$ $$$$$$___$$$$$___$$$$$__$$$_$$$ $$__$$__$$$_$$__$$$_$$__$$$_$$$ ____$$__$$$_$$$_$$$_$$$_$$$_$$$ ___$$___$$$_$$$_$$$_$$$_$$$$$$$ __$$_$$_$$$_$$$_$$$_$$$__$$$$$ _$$$$$$_$$$_$$$_$$$_$$$___$$$ $$$$$$$__$$$$$___$$$$$___$$$ _________$$$$_____$$$$__$$$ :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok dziewczynki ja juz gotowa i wychodze bawcie dobrze i do siego aaa wyslalam wam foty ...teraz zrobilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×